האם זו (סוף סוף) השנה של ניקי מינאז'? שנייה אחרי הרמיקס עם ביונסה בו היא משווה את אלה ששונאים אותה לרופא של מייקל ג'קסון, משחררת הכוכבת את "אנקונדה", הסינגל הרשמי השני מאלבומה החדש "The Pink Print", אחרי "Looking Ass Nigga".

עוד ב-mako מוזיקה:

כנראה שמדובר בפלג הגוף החביב עליה. "או מיי גאד, תסתכלו על הישבן שלה!", היא אומרת בשיר החדש, שהוא סוג של "ראמפ-שייקר", מנענע עכוזים, תת-ז'אנר מוכר ואהוב בהיפ הופ, שעליו היא פחות או יותר התבססה בחלק מהקריירה שלה. מי שהמילה "תחת" מפריעה לו, עדיף שלא יאזין לשיר, כי בהמשך זה רק מחמיר: "איבר גדול יותר ממגדל, אני לוקחת רק אייפלים" מוציאה הגברת מפיה.

בהפקתם של פולו דה דון (Polow Da Don) ודה אינטרנז (Da Internz) מסומפל כאן הלהיט הקלאסי "Baby Got Back" של סר מיקס א לוט מ-1992. זו לא ממש הטמעה אחד לאחד - הטראק המקורי עבר שיפורים בעזרת ביטים חדשים וחזקים. בשורה התחתונה מינאז' לא מעיפה כאן את הראש, אבל כן מדובר בלהיט ריקודים לגיטימי.

אל הסינגל "אנקונדה" מצרפת מינאז' הצצת אינסטגרם באורך 15 שניות לקליפ שכבר צולם, עבור כל מי שרוצה לראות אותה מרטיטה ולא רק לדמיין.

 

אד שירן והרקדן השרירן

אחרי ההצלחה הגדולה של הלהיט "Sing", מוציא אד שירן את הקליפ ל-"Don't", שיר אר אנד בי קולי וסינגל שני מתוך אלבומו החדש "X".

השיר עצמו נכתב על מערכת היחסים של שירן עם הזמרת אלי גולדינג, אבל פרשנים טוענים שהקליפ מספר סיפור אחר - את סיפור עלייתו של שירן ממצוקה ומעמד חברתי-כלכלי נמוך עד לתהילה ולעושר.

הסיפור הזה מסופר, כמו ב"שנדליר" של סיה, דרך ריקוד. במרכזו רקדן ההיפ הופ השרירי פיליפ חביב, מהסדרה "So You Think You Can Dance fame", שמבצע פעולות יומיומיות כמו צעידה ברחוב, הליכה בבית וחיבוק עם בת זוגו, והכל באמצעות ריקוד ברמה פנומנלית.