סלינה דמי
חשות עצמן. דמי לובאטו וסלינה גומז

לסלינה גומז ולדמי לובאטו יש קליפים חדשים ומדליקים, מתוך האלבומים החדשים שלהן. של מי יותר שווה? בזמן שמיילי סיירוס היא כמובן "הילדה הרעה" במשולש הכוכבות הצעירות הזה. האמת היא ששתיהן בונות את עצמן לא רע מבחינת הבחירה של התדמית, אבל הקליפים עצמם לא מחדשים הרבה, ודי צפויים, שלא לומר רצף של קלישאות.

סלינה גומז של אחרי הפרידה מג'סטין ביבר, מנסה למצב את עצמה ככוכבת הנוצצת הצעירה החדשה, זו שכמו בקליפ "Slow Down" תצא למועדון (או לנשף הסיום) לבושה בהידור במכונית שחורה מגניבה שנוסעת בעיר גדולה בדרך לאירוע של החיים, ובמועדון עצמו תשיר ותרקוד כמו מלכת הרחבות שהיא.

לובאטו, לעומתה, של אחרי סיפור הפרעות האכילה, בונה את עצמה כ"נערה הכל-אמריקנית", כפרית, פריפריאלית, בחורה של מרחבים, ששרה על זוג שמתאהב, ואחר כך הבחור יוצא כחייל בשירות "הדוד סם", בעוד החברה שלו מחכה לו בבית וכותבת לו מכתבים. זה עובד, בדיוק כמו שזה עבד לפני 50, 60, ו-70 שנה באמריקה - אין חדש תחת השמש.

סלינה גומז - Slow Down


דמי לובאטו - Made In The U.S.A

 

אבריל לאבין ברוקנ'רול?

כל כך הרבה פעמים כבר קברו את אבריל לאבין וטענו שהיא מסרבת להתבגר, ונתקעה בגיל 18 עם להיטי פופ-רוק לבני נוער - אבל עובדה שזה עובד לה. "Rock n' Roll" הוא הסינגל השני מאלבומה החמישי שמיועד לצאת בספטמבר. הוא סוחף, הוא נשמע גדול-מהחיים עם השיר המוכפלת והמשולשת, הוא מגזים בכוונה אלמנטים שלאבין השתמשה בהם בלהיטים שלה בעבר, ויש לו סולו גיטרה מגוחך במתיקות שלו.

על השיר אחראים הבעל של אבריל צ'אד קרוגר והמפיק הבלתי נגמר מקס מרטין. יש כאלה שימותו על הפופ-רוק הנצחוני המנוני הזה, יש כטלה שיטענו שהוא נשמע כאילו וצר על ידי מחשב-על שהוכנזו אליו נתונים וזה הלהיט שהוא פלט. שני הצדדים צודקים.

 

האחים ג'ונאס עושים את לאס וגאס

הנה עוד חבר'ה שכבר מזמן נקברו ועדיין מצליחים. האחים ג'ונאס מוציאים את הקליפ ל"First Time", הסינגל השני מאלבומם החדש "V" שצפוי להגיע בסתיו. בקליפ עצמו הם יוצאים לבלות עם חברים, להשתולל ול"הירטב" קצת בעיר ההימורים והקזינוס לאס וגאס

למרוןת הבחורות בביקיני בבריכה ושולחנות הרולטה והבלאק ג'ק, יש בקליפ אווירה מעט אישית, במעין סרט חצי-תיעודי, מה שמוסיף לאותנטיות שלו מול השיר.

 

קלווין האריס מתפרע עם איה מראר

הקיץ הלוהט מביא את קלווין האריס לשחרר את הקליפ "Thinking About You" לשיר שלו עם הזמרת Ayah Marar. יש כאן את כל מה שמפיק-דיג'יי מצליח כמוהו חולם עליו, בין לונדון, איביזה והונג קונג.

מסיבה במועדון שמסתיימת בנשיקה לסבית, שיט תענוגות של בחורות בביקיני על יאכטה - שמסתיים בתפיסה על ידי שודדי ים מודרניים, מסיבת חשק וחילופי זוגות עשירים בבית חלומות, ואיך לא - סקס עם בלונדינית תוך כדי טיסה במטוס פרטי. אם זה לא היה האריס כבר היינו חושבים שהוא מתכוון ברצינות.