אין תמונה
מנסה לצאת משנה קשה. פיפטי סנט

פיפטי סנט – I Get It
אמינם - Crack A Bottle
במה שנראה כמתקפה משולבת, שחררו השבוע אמינם ופיפטי סנט שני קטעים חדשים מאלבומיהם המתקרבים כדי להבהיר כבר עכשיו מי הולך לככב ברשימות הסיכום ב2009. כזכור, זו לא הייתה שנה פשוטה לפיפטי סנט, שדי כשל עם הסינגל הקודם שלו "Get Up" ונאלץ לדחות את יציאת אלבומו החדש "Before I Self Destruct", ובטח לא לאמינם שאיבד את חברו הקרוב, חבר להקת "D12" הראפר Proof, שנרצח בתחילת השנה והתמכר לכדורי דיכאון מן העבר השני. אבל בעיות אישיות לחוד וביזנס לחוד. כשהם נתמכים בידי פגוע נוסף העונה לשם דר' דרה, מפיק-העל שאיבד השנה את בנו עקב מנת יתר, יספקו השניים אלבומים חדשים לגמרי השנה, ואם לשפוט מרצף האירועים המצער שעבר על החבוקה מחכים לנו אלבומים מעניינים במיוחד.

אין תמונה
ילדה רעה, עלק. ריהאנה

ריהאנה וכריס בראון – Bad Girl
כאילו לא קיבלנו מספיק ממנה בשנתיים האחרונות נראה כי גם ב-2009 נזכה לשמוע להיטים חדשים של ריאנה, גם אם לא באופן רשמי. "Bad Girl", דואט עם החבר (ובקרוב בעל) כריס בראון, שנשמע כמו קטע שלא נכנס לדיסק האחרון של פרגי, הוא השיר האחרון שדלף עד כה לרשת ויש שמועות שכנראה יוביל את פסקול הסרט החדש "Confessions Of A Shopaholic ". הקדימו אותו דואט נוסף ומעולה עם אייקון בשם "Emergency Room" ובלדה דביקה לכריסמס בשם "Without You". בחברת התקליטים שלה טוענים שהיא עדיין לא נכנסה להקלטות של האלבום הבא, ושמדובר בקטעים ישנים. אבל תסמכו עליהם שהם כבר ימצאו איפה לדחוף אותם בעוד איזה מהדורת דלוקס של אלבומה האחרון.

פלו רידה – Right Round
אחרי תקופת יובש קצרה, עקב חופשת הכריסטמס, מתחיל שוק הלהיטים הבינלאומיים להתעורר מחדש. הראשון לרכב על העגלה של 2009, הוא הראפר פלו רידה, שאחראי כזכור ל"Low", אחד מהלהיטים הגדולים ביותר של תחילת השנה שעברה וינסה לשחזר את ההישג גם בתחילת הנוכחית. "Right Round" הוא הסינגל הראשון מתוך אלבומו השני "R.O.O.T.S", וכצפוי, להיט ענק משמיעה ראשונה בזכות הסמפול היעיל מתוך "You Spin Me Round", להיט האייטיז המופתי של Dead Or Alive ואווירת אלקטרו היפ-פופ טרנדית שמבטיחה לו מיקום גבוה בטבלאות הבילבורד בשבועות הקרובים. אגב, שימו לב לקישה, הזמרת שמפזמת בפזמון, שחוץ מהופעות תכופות בריאליטי האמריקני הלוהט "The Hills", אוחזת גם בארסנל שירים משגע משל עצמה שתוכלו לשמוע כאן.

snoop dogg (צילום: רויטרס1)
תמיד אהבתי לנשוך חתולות. סנופ | צילום: רויטרס1

פוסיקט דולז וסנופ דוג - Bottle Pop
בפעם הקודמת שסנופ דוג בא להתארח במאורה של הפוסיקט דולז, התפלק להם להיט ענק, "Buttons", שהבהיר כי לא זה לא ייגמר במפגש חד-פעמי. ואכן, "Bottle Pop" ,שיתוף הפעולה השני קרם עור וגידים באלבומן השני "Doll Domination", שיצא לפני כמה חודשים, ועכשיו הוא גם יוצא גם כסינגל רשמי. בניגוד לאווירה האתנית-ערבית שאפיינה את השת"פ הקודם, הפעם מדובר בשיר פופ אורבני ממוצע לגמרי, שמזכיר קצת יותר מדי להיטים ששמענו יתר מדי מפרגי ("My Humps") או בריטני.