בריטני ומדונה מתנשקות (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
בריטני ומדונה | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

שלב הופעות ההרצה למעריצים האדוקים במקומות כמו לאס וגאס הסתיים ובריטני ספירס מחממת מנועים לקראת ההשקה הרשמית של סיבוב ההופעות החדש שלה, בעקבות יציאת אלבומה השביעי "Femme Fatale". ההופעה הרשמית הראשונה צפויה להתקיים ב-16 ביוני בסקרמטנו, בירת קליפורניה. ספירס צפויה להופיע במהלך הקיץ ברחבי ארה"ב ובאוקטובר להגיע גם לאירופה.

בהקשר זה מתכננים מעריצי בריטני ספירס בישראל להציף הערב, מוצאי שבת, בשעה 20:30 בדיוק, את עמוד הפייסבוק הרשמי של בריטני ספירס בקריאה: "Britney Spears To Israel" כדי לנסות להביא את סיבוב ההופעות "Femme Fatal" לישראל. בנוסף, פנו עורכי אתר המעריצים הרשמי במכתב רשמי למפיק שוקי וויס, שאחראי להבאתם של גדולי האומנים בחו"ל, כדי לנסות ולהביא לארץ את נסיכת הפופ.

לקראת ההשקה של המופע החדש בריטני ספירס חוזרת למקורות ו-8 שנים אחרי הנשיקה המפורסמת שלה עם מדונה, שהסעירה את עולם הפופ, חוזרת לספירס "לעשות את מדונה" ומוציאה גרסת רמיסק ללהיט הותיק "Burnning Up" של המלכה-האם משנת 1983, שכמובן דלף לרשת.

הקאבר המעניין הזה צפוי להשתלב במופע החדש של בריטני, שהחזרה הגנרלית לקראתו נערכה השבוע. בריטני עומדת לשיר בו ב"חי" כ-50 אחוז מההופעה, וזאת בניגוד לסיבוב ההופעות הקודם שלה, שרובו היה בפלייבק.

תשע תלבושות, ניקי מינאז' כאורחת והחבר ג'ייסון טראויק על כיסא

מה עוד צפוי במופע? הזמרת האורחת ניקי מינאז' עתידה לעלות לבמה ולבצע יחד עם בריטני את שיר הסיום "TILL the world ends". בנוסף, ג'ייסון טראויק, החבר של בריטני, אמור לעלות לבמה ולשבת בזמן שבריטני רוקדת סביבו לשיר "Lace & Leather".

עיצוב המופע החדש שואב השראה מהתרבויות היפנית והמצרית וישלב רובים וסכינים. בריטני ספירס עצמה תחליף כתשע תלבושות במהלך הערב.

בכתבה שנערכה לטלוויזיה האמריקאית, סיפר במאי המופע, ג'יימי קינג, כי ההופעה הזו תהיה "בידור ענק לכל מעריציה - הפעם בריטני מביאה אנרגיה נשית גדולה יותר".

רשימת השירים במופע החדש

כמו כן פורסמה רשימת שירים חלקית שספירס מתכוונת לבצע. הרשימה נראית כך: Hold It Against Me, Piece of Me, 3, (Drop Dead) Beautiful, Boys, Burning Up (madonna Cover),  Don't Let Me Be The Last To Know, Gimme More, He About To Lose Me, How I Roll, I Wanna Go, If U Seek Amy, I’m a Slave 4 U, Lace and Leather, Toxic, Unusual You, Up N’ Down, Till The World Ends

כפי שניתן לראות חסרים ברשימה כמה להיטי ענק של ספירס כמו "Hit Me Baby One More Time", "Oops I Did It Again" ו"I Was Born To Make You Happy", שככל הנראה יבוצעו בהופעות.

>> שרית חדד בארמון הצאר בבולגריה