ריהאנה איידול
ראסטה ריהאנה | צילום: Mark Davis, GettyImages IL

ריהאנה נחשבת כבר מזמן לאחת הנשים הסקסיות בעולם (אם לא ה...), וכמובן גם לאחת מזמרות הפופ הלוהטות בעולם המוזיקה (הכי לוהטת, אם יורשה לנו). בשנים האחרונות היא נכנסה לטופ של הפופ העולמי וכל הופעה שלה בכל אירוע - היא אירוע בפני עצמו.

כך קרה גם בגמר תוכנית הריאליטי-כשרונות האמריקנית "אמריקן איידול" שחתמה עוד עונה. ריהאנה עלתה לבמה ונתנה נאמבר מושקע שלא היה מבייש שום הופעה שלה בטקס ה"גראמי", האמ.טי.וי, או פרסי המוזיקה של אמריקה או אירופה.

עם תאורת לייזרים זרחנית, כוריאוגרפיה נהדרת עם להקת רקדנים, בגד גוף צמוד שהבליט את כל הדברים היפים בגוף שלה (והצניע את היפים פחות) וכמובן עם תסרוקת ראסטות חדשה ומתנפנפת, נתנה "רירי" ביצוע מהפנט ללהיט העכשווי הגדול שלה "Where Have You Been". נכון שהיא לא שרה כאן מדהים, אבל גם לא גרוע.

האמת היא שרואים על ריהאנה שזה לא בא לה באופן טבעי, כל ההופעות הגרנדיוזיות האלה בטקסים ואירועים מרכזיים, כשכל אמריקה צופה בך. ריהאנה (כמו ביונסה) היא במהותה קודם כל זמרת, לא זמרת גדולה כמו ביונסה, אבל גם הרבה פחות "חיית במה" מליידי גאגא והרבה פחות "שואו גירל" מבריטני ספירס. אבל ריהאנה הבינה שכדי לאיים על הזמרות שבטופ היא חייבת גם לשחק את המשחק של הנאמברים הראוותניים האלה, ועובדת קשה כדי להגיע לרמה הנדרשת. יפה לה.

ג'יי לו חושפת עם פלורידה

ממש באותו גמר חשפה השופטת של "איידול" ג'ניפר לופז את הסינגל החדש שלה "Going In" עם פלורידה, הראפר הכי לוהט היום באמריקה. אחריו הוסיפה ג'יי לו ביצוע ל"Follow The Leader" עם Wisin y Yandel. הקהל לא ידע את נפשו מרוב התלהבות, כי לופז באמת לוהטת בקטעים האלה של הדאנס.

וכאשר מצרפים לזה את ההופעה היפה במיוחד שלה עם "Dance Again" באותה התוכנית לפני כשבועיים, מגלים שהגברת לופז נמצאת בכושר טוב, מוכנה ומזומנה לקרוע את הקיץ על הבמות עם אנריקה איגלסיאס באחד מסיבובי ההופעות המדוברים של השנה.

Jennifer Lopez "Dance Again" live on American... by HumanSlinky

>> איזו מדינה עומדת לנצח באירוויזיון בשבת?