אין תמונה
דלף. מייקל ג'קסון

השיר החדש של מייקל ג'קסון,  "This Is It" עלה לרשת, אחרי שאתמול בלילה כבר דלף, כמה שעות לפני צאתו באופן רשמי. זהו שיר חדש ראשון של מלך הפופ שיוצא לאחר מותו, ואחת ההקלטות היחידות החדשות שנשמעו מכיוונו בשנים האחרונות.

הסינגל החדש אמור היה ללוות את המופע הגרנדיוזי שתכנן מייקל ג'קסון להעלות בלונדון, ועכשיו משמש ככותרתו של הסרט באורך מלא, שייצא בלאקרנים ב-26 באוקטובר ומתעד את החזרות האחרונות של מייקל למופע לפני מותו הטראגי. הסרט החדש יוקרן בישראל למשך שבועיים בלבד.

בצמוד לסרט ייצא באמריקה -וביומיים שלאחר מכן גם בשאר העולם - האלבום הכפול "This Is It". הדיסק הראשון כולל את הגרסאות המקוריות ל-14 השירים המופיעים בסרט בהתאמה לסדר הופעתם בסרט. כולל כמה מלהיטיו הגדולים ביותר של מייקל ג'קסון, כמו "Billie Jean", "Thriller", "Smooth Criminal", "Black Or White" ועוד. את הדיסק חותמות שתי גרסאות של "This Is It", הגרסה המקורית וגרסה תזמורתית. לקולות הרקע בשיר אחראים אחיו של מייקל, "הג'קסונים".

סרט ואלבום כפול

הדיסק השני כולל גרסאות מוקדמות ונדירות לארבעה מלהיטיו הגדולים של של ג'קסון, "Beat It", "Wanna Be Startin' Somethin", "She's Out Of My Life" ו-"Somethin'". הדיסק כולל בנוסף גם קטע נדיר אשר התגלה לאחרונה ובו מקריא ג'קסון בקולו המיוחד שיר בשם "Planet Earth".

כמו כן כולל המארז הכפול חוברת בת 36 עמודים ובה תמונות מהחזרה האחרונה שקיים ג'קסון.

רשימת השירים המלאה באלבום

CD 01

1. Wanna Be Startin’ Somethin’

2. Jam

3. They Don’t Care About Us

4. Human Nature

5. Smooth Criminal

6. The Way You Make Me Feel

7. Shake Your Body (Down To The Ground)

8. I Just Can’t Stop Loving You

9. Thriller

10. Beat It

11. Black Or White

12. Earth Song

13. Billie Jean

14. Man In The Mirror

15. This Is It

16. This Is It (Orchestra Version)

 

CD 02

1. She’s Out Of My Life (Demo)

2. Wanna Be Startin’ Somethin’ (Demo)

3. Beat It (Demo)

4. Planet Earth (Poem)