אחרי שאימא שלו נטשה אותו וניסתה לסחוט אותו כספית, אישתו עזבה אותו עם הרבה צלצולים ופרובוקציות ועולם המוזיקה בגד בו והפך למימד מקביל שנשלט על ידי זב חוטם מיילל העונה לשם ג'סטין ביבר, אמינם חזר לפרוק קצת מתח וביטים לתוך עולם הפופ. אלבומו האחרון, "Recovery", כבש את המקום הראשון במצעד האמריקאי בשבוע בו יצא ומסרב לעזוב אותו מאז. השבוע זכה ב-8 מועמדויות בטקס פרסי "MTV" האמריקאי, שייערך בעוד כחודש. אבל כנראה שזה עוד כלום לעומת הפצצה המתקתקת, "Love the Way You Lie", הסינגל השני מהאלבום.

משחזר את הנוסחה שעבדה ב"Stan"

אמינם כבר עלה על הנוסחה המנצחת של ראפר-שר-בכעס-זמרת-עונה-לו-בקול-עדין לפני 10 שנים, כשהקליט את "Stan", הדואט החרוש למוות עם הזמרת דיידו. עכשיו הוא משחזר את הנוסחה, הפעם עם ריהאנה. עוד לפני ש-"Love the Way You Lie", יצא כסינגל הוא כבר היה הצלחה מסחררת עם יותר מ-200,000 הורדות חוקיות בחנות של "iTunes". כיאה לתחנות הרדיו בארה"ב, השיר כבר מושמע שם בלי הפסקה ועכשיו הושלם החלק האחרון שהיה חסר בפאזל התעשייתי - קליפ סקסי ופרובוקטיבי.

בתפקיד אמינם: "צ'ארלי" מ"אבודים"

בהתאם לנושא האוטוביוגרפי של השיר, גם בקליפ מוצגים יחסי האהבה החולניים-מתעללים בין אמינם וקים, שמגולמים על ידי מייגן פוקס (הכוסית מ"רובוטריקים") ודומיניק מונהאן (הרוקר צ'ארלי מ"אבודים" וגם ההוביט מ"שר הטבעות"). בקליפ שבויים על ידי ג'וזף קאהן, שביים קליפים גם ל"מיוז", "פיית' נו מור" וכמובן הקליפ האגדי ל"Toxic" של בריטני, אמינם וקים הפיקטיביים רבים, משלימים, משתכרים, מתנשקים, נפרדים, חוזרים ותוך כדי שוברים את הבית, מפוצצים אחד את השני ובסוף שורפים את הכל.

היום אמינם כבר לא מרביץ לאף אחת והוא די מתבייש בזה שהוא עשה זאת קודם. גם כריס בראון הניח לפרצוף היפה של ריהאנה. ואם נניח לרגע בצד את השיער הורוד של הכוכבת ואת הציניות, זאת בדיוק הסיבה שמגיע לשיר הזה להצליח. כי חוץ מזה שהוא באמת שיר קטלני, הוא לא בא להתיפייף ולספר לנו על אהבה כוזבת של מישהו אחר, אלא דווקא למרוח לנו בפרצוף עד כמה גרוע ונמוך האהבה יכולה להביא אותך. אל תנסו את זה בבית.

>> פבלו רוזנברג: "מעדיף שלא יעשו עלי ספיישל בכוכב נולד"