אנריקה איגלסיאס נוקיה (צילום: ענבל צח)
אוהב רקדניות, אוהב שהן "מלוכלכות". אנריקה איגלסיאס בהיכל נוקיה | צילום: ענבל צח

השבוע התחיל החופש הגדול מה שאומר שהמון הורמונים משוחררים יהיו החל מעכשיו חופשיים להציף את החופים, הרחובות וכמובן הקניונים. באופן ישיר, גם המוזיקה וכמובן הקליפים שמלווים כל להיט קיץ חדש, הופכים להיות סקסיים ונוטפי הורמונים.

מי שפותח את הרשימה הזו השבוע הוא אנריקה איגלסיאס שהוציא קליפ לסינגל "Dirty Dancer" ביחד עם אשר וליל' וויין. כנראה שלמעצב האמנתי של איגלסיאס ג'וניור הייתה בדיוק איזו מסיבת בריכה, כי קונספט מקורי במיוחד לא תמצאו בקליפ הזה. במשך 4 דקות רקדנית נאת מראה במגוון גוונים של תחתונים וחזיות עולה על עמודים ומפגינה עליהם יכולות אקרובטיות שלא היו מביישות אף לוליין בקרקס הסיני.

אנריקה ואשר זוכים לצפות בכל החגיגה הזאת מהצד עד שתוקפה של הרקדנית פג, ממש רגע לפני נשיקה לוהטת עם אנריקה.

רבקה בלאק בת 14 - בלי "Friday"

רבקה בלאק אמ טי וי (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
מזל טוב! רבקה בלאק בת 14, אבל לא ביום שישי | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

ואם כבר בטינאייג'רים שזוכים ליותר מדי חופש עסקינן, רבקה בלאק, שזכתה בתואר "הזמרת הגרועה ביותר בעולם", חגגה השבוע יום הולדת 14. בלאק השיגה למעלה מ-160 מיליון צפיות בקליפ שהעלתה ליוטיוב לשיר "Friday" והשבוע זכתה הזמרת למתנה חגיגית במיוחד מהאתר: הורדת הקליפ לאלתר. נסו לצפות ב"Friday" ותגלו שהוא ירד.

איך זה קרה? הרי בזכות הקליפ המביך שעורר תגובות בכל העולם זכתה בלאק להשתתף בקליפ האחרון של קייטי פרי ואף זכתה לכבוד גדול בטקס פרסי "O" של רשת MTV ולמחווה בסדרת הטלוויזיה המצליחה "Glee". אלא שברגע שהדולרים נכנסו לתמונה החלה מריבה גדולה בין בלאק וחברת התקליטים שהחתימה אותה "Ark Music" לבין אתר "יוטיוב". הסכומים המדוברים בעלי 6 אפסים לפחות ונראה שעוד כברת דרך ארוכה לפניה עד שימצא פתרון לסוגיה הזאת. בינתיים כולנו יכולים להתרפק על הזיכרון הקצר (והמזעזע) של "Friday".

בקרוב אצל דיויד גואטה: קליפ עם הרבה ביקיני

ולסיום, פתחנו עם קליפ נוטף הורמונים ולכן נסיים עם סינגל חדש של דייויד גואטה, שכל קליפ שלו שובר שיאים ב"כמות הביקיני שאפשר להכניס לפריים אחד". זהו הסינגל השני מתוך אלבום הקיץ החדש של גואטה, "One More Love".

השיר "LittleBad Girl" הוקלט ביחד עם טאיו קרוז ולודקריס ונשמע פשוט כמו עוד שיר הפקת דייויד גואטה: בסאונד אפקטים אלקטרוניים שיכולים להוציא כל אדם שפוי מדעתו (בעיקר בגלל שהם לא יוצאים מהראש) וביטים שמתאימים למסיבת בריכה בקיץ כמו שביקיני מתאים לקליפים של דיויד גואטה.

>> לירן דנינו שר הפוך בקליפ "ללכת"