אין תמונה
כיף שחזרתם. הצ'ילי פפרז

"The Adventures of Rain Dance Maggie" הוא השיר החדש שמוציאים חברי להקת רד הוט צ''ילי פפרז. השיר היה אמור לצאת רק ב-18 ביולי, אך יציאתו הוקדמה ב-3 ימים. זהו סינגל ראשון מתוך אלבומם החדש והמתקרב של אנתוני קידיס, פלי וחבריהם, שצפוי לצאת ב-29 באוגוסט 2011 ולהיקרא "I'm With You".

האלבום החדש, בהפקה מוזיקלית של ריק רובין ("השחור" של מאליקה) יהיה אלבומם הראשון של הסולן אנתוני קידיס, הבסיסט "פלי" והמתופף צ'אד סמית' מאז האלבום הכפול "Stadium Arcadium" שיצא ב-2006. בפעם הראשונה מאז 1995 (באלבום "One Hot Minute") הקליטו השלושה עם גיטריסט שאינו ג'ון פרושיאנטה, שעזב את הלהקה לפני כשנתיים. את מקומו תפס בהרכב הגיטריסט ג'וש קלינגהופר. בראשית ימיהם, כזכור, ניגן איתם גיטריסט ישראלי בשם הילל סלובק.

רשימת השירים המלאה של האלבום:

Monarchy of Roses,  Factory of Faith, Brendan’s Death Song, Ethiopia, Annie Wants a Baby, Look Around, The Adventures of Rain Dance Maggie, Did I Let You Know, Goodbye Hooray, Happiness Loves Company, Police Station, Even You Brutus?, Meet Me at the Corner, Dance, Dance, Dance

בעקבות הוצאת האלבום צפויים חברי הלהקה לצאת לסיבוב הופעות ארוך שיכלול את מרבית העולם, בתקווה שהפעם יסכימו להגיע גם לישראל. כזכור, "הבריזה" הלהקה מהופעה בפארק הירקון בישראל לפני עשר שנים, בקיץ 2001, הופעה שכבר היתה סגורה בהפקת שוקי וייס, עם מופעי חימום של מוניקה סקס ורמי פורטיס במשותף עם יובל בנאי.

אבל שוקי וייס, מסתבר, נשאר נאמן לצ'ילי פפרז וב-1 בספטמבר, באירוע בגני התערוכה בתל אביב, שיכלול את ההופעות ה"פיק.ניק" של "ג'יינס אדיקשן" ו"בלונד-רדהד", יושמע האלבום החדש של הרד הוט צ'ילי פפרז ותתקיים מכירה של האלבום המלא של הלהקה יום לפני המכירה בחנויות.

טייק דאת' בקליפ סביבתי

כנראה שטייק דאת' לא מסתפקים בעובדים שמנקים את הפסולת שמשאיר הקהל בסוף מופעי הענק שלהם. בקליפ לסינגל החדש שלהם "כשהיינו צעירים", החברים נראים משוטטים בתוך ערימות הזבל אחרי אחת מהופעותיהם מהתקופה האחרונה.

בהמשך, רואים את גרי בארלו מתיישב וחרד לאפקט הסביבתי שיש לכמויות כוסות הפלסטיק שנותרו במקום. אל תתפלאו אם הקליפ הזה יופיע בקמפיין הבא של "הירוקים":

"בלינק 182" חוזרים אחרי שמונה שנים

במהלך צ'אט ב"גוגל+", חשף חבר להקת בלינק 182, מארק הופוס, את שם האלבום השישי של השלישייה: “Neighborhoods”, מתוכו יוצא כעת הסינגל הראשון "Up all night”.

החברים מקליפורניה כבר הודיעו שהאלבום יושק בארה"ב-27 בספטמבר, שמונה שנים אחרי אלבומם הקודם. האלבום הוא תוצאה של תהליך עבודה ממושך בעקבותיו דחתה הלהקה הופעות בפסטיבלים שונים, הכל כדי להספיק להשלים את ההקלטות. "בלינק 182" טרם חשפו את רשימת השירים הסופית ואת התאריך בו יצא האלבום בשאר העולם.“: 

סוניק יות' מוציאים די.וי.די המתעד את הופעותיהם עם נירוונה

להקת סוניק יות' הודיעה על תוכניותיה לשחרר סרט תעודה מקורי בשם: "1991, השנה בה הפאנק, התפרק", שבו יתפרסמו לראשונה קטעים וידיאו נדירים בהם מופיעים "נירוונה". הסרט מתעד מסעות בין פסטיבלים ברחבי אירופה, בהם לקחו חלק "נירוונה", "הראמונס" ו"דינוזאור ג'יי.אר". כפי שפורסם ב"רולינג סטונס", התיעוד הזה יוצא לראשונה בדי.וי.די בזכות יוזמתם של ה"סוניק יות'", כולל 65 דקות בונוס שמעולם לא פורסמו כאמור, ביניהן הקטע הבא שפותח את הסרט

סלאש שר בסרט "פיניאס ופרב" החדש של דיסני

סלאש, הגיטריסט האגדי של "גאנז נ' רוזס", בעל הקול הדק, משתתף בפס-קול הגרסה הקולנועית של דיסני לסדרה "פיניאס ופרב". כפי שפורסם באתר אן.אם.אי הסרט יושק ב-5 באוגוסט בערוץ דיסני וייצא בדי.וי.די ב-23 בחודש. סלאש, מתברר, הפך לדמות מצוירת בעצמו שתופיע בקליפ הקידום לסרט, שטעימה קצרה ממנו כבר שוחררה.

אחרי שהוציא בשנה שעברה אלבום סולו הודה הגיטריסט שהוא מאוד מרוצה ולדעתו אפילו כדמות מצוירת הוא נראה ככוכב רוק מאיים. בתחילת השנה הצהיר סלאס כי כבר התחיל לעבוד על אלבומו הבא, שצפוי לצאת במרץ 2012.

>> מי הוא סולן המטאל שהחליט להפוך מגבר לאישה