קייטי פרי - "Firework"

כנראה שגיהינום באמת קפא השבוע, או שלמנהלים של קייטי פרי יש יותר שכל ממה שניתן היה לחשוב. פרי, שהוציאה לא מזמן אלבום שעוסק כולו בסוגיה הקשה: "איך תהיי שרלילה מקליפורניה ובכל זאת יתנו לך להיכנס לכנסיה", מכינה את הקרקע לקראת הסקנדל העולמי שיתעורר לכשייצא רשמית הקליפ ל-"Firework". לא בטוח שהעולם מוכן לזה, אבל כנראה שקייטי פרי הצטלמה לקליפ לבושה! כן כן רבותי, היא עם בגדים. כמעט על כל הגוף! היסטוריה.

קשה נשמעת ב-"We R Who We R" כמו מכונת שעשועים בקניון

ואם כבר שעון מתקתק, אז זה היה עניין של זמן עד שהתופעה הזרחנית, קשה, תחזור לתקתק לכולנו במוח ביטים שחוזרים על עצמם וצלילים שפשוט מעלים את הסעיף למי שלא אוהב שהמוזיקה שלו נשמעת כמו מכונת שעשועים בקניון. גם הפעם ב- "We R Who We R", קשה לא מאכזבת ומכאיבה לאוזניים וגם קצת לראש. שמישהו יעזור לבחורה הזו למצוא צליל נורמלי.

מהצד השני עומדת זמרת פופ מכובדת ומצליחה, שזכתה לסינגל חדש ומצוין, אבל קליפ שמוציא שם רע למושג "סטיילינג". מאז התמונות המפורסמות בחסות כריס בראון, ריהאנה לא נראתה רע כל כך. כששומעים את "Only Girl (in the World", ברור שהוא עומד להיות מגה-להיט. ולא סתם. שיר פופ מצוין, עם נוסחת דאנס מוכחת ומנצחת וריהאנה אחת שנשמעת מצוין.

מאז המכות מכריס ריהאנה לא נראתה רע כמו ב-"Only Girl (in the World"

אבל הקליפ, הו הקליפ. מילא השיער האדום, אבל למה לסדר אותו ככה? מילא חולצת הבטן התכלכלה, אבל מה נסגר עם סרט השיער עצום המימדים שתקף את ראשה? והמראה הכללי של הקליפ? כנראה שהייתה לו איזושהי השראה – אבל היא הייתה ממש גרועה. פספוס.

אין מישהו שעשה השנה יותר כבוד לאייטיז ממה שמארק רונסון עשה. המפיק-די ג'יי-גיטריסט-גאון-בריטי הפך את הרטרו לשנות ה-80' לאומנות והצליח לשפר את השיא של עצמו עם הקליפ המצוין והחדש לשיר "Somebody to Love Me".

מארק רונסון מארח את בוי ג'ורג' ב-"Record Collection"

הסינגל השני מתוך האלבום המצוין "Record Collection" עושה אפילו יותר כבוד לבריטניה באייטיז, עם שיתוף הפעולה המוצלח עם האייקון הכי "סינתי" שיש, בוי ג'ורג'. כן, מתברר שלא רק גייז מקומיים חולים על התחת של מיסטר "קארמה קמיליון".

בריאיון למגזין ה"סאן" סיפר רונסון: "רציתי ליצור שיר שיהיה כמו "Do You Really Want to Hurt Me", אז החלטתי לשתף אותו. בסוף נוצר אחלה טראק". ואחלה טראק איט איז – זורם, קצבי, מרקיד, סוחף אבל לא בצורה שגורם לך להרגיש מטופש כמו שעון שעושה "טיק טוק".

>> לינקין פארק דורשים שטח סטרילי מאלכוהול ועישון