אבריל לאבין הופעה (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
בחירת המעריצים. אבריל לאבין | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

רק לאחרונה סיפרנו לכם על השיר החדש שבחרו המעריצים של ריהאנה וגם השבוע סינגל חדש שנבחר על ידי מעריצים זוכה לקליפ, הפעם על ידי הגרופיז של אבריל לאבין, שרצו את "Smile".

בניגוד לזמרות פופ כמו ליידי גאגא וביונסה, שמנסות להחדיר גם מסרים חברתיים לסינגלים האחרונים שלהן, לאבין בוחרת לדבוק בשירי נעורים חסרי דאגות ולספר לכולנו על הבחור החתיך שגורם לה לחייך.

עם פס ירוק בשיער ורסיסי לב שהיא אוספת במהלך הקליפ, גם אתם עלולים בסוף למצוא את עצמכם מחייכים למשמע השיר הזה.

Taylor Swift - The Story Of Us

גם טיילור סוויפט התאהבה בחתיך, רק שהיא מצאה את שלה בספריה. עם מראה של ילדה טובה במדי בית ספר, סוויפט נדלקת על חנון אחר שחורש ספריה ומכאן מתחיל משחק מבטים סוער ביניהם. את השיר כתבה והלחינה הזמרת הצעירה בעצמה (ובעזרתו של המפיק נתן צ'פמן) בהשארת מפגש שהיה לה עם חבר לשעבר, התוצאה היא שיר פופ-רוק שנשמע טוב אפילו יחסית לסוויפט.

Take That - Love Love

ואם כבר בנים חתיכים, אז להקת החתיכים-המתבגרים "טייק דאת" הוציאו השבוע קליפ חדש ל-"Love, Love". הסינגל השני, מתוך האלבום החדש שמתוכנן לצאת ביוני. השיר משופע כולו בצלילי אייטיז והשפעות מהרכבי בנים של העשור ההוא כמו "אה-הא", כשבפזמון ההשפעה הזאת יוצאת קצת פתטית, ולוק שמזכיר את ליידי גאגא - כי איזו עוד אישה עמדה ככה עם כל מיני חבלים סביב ראשה. עדיף היה אם חברי הלהקה היו שומרים על קו הניינטיז, שמתחיל מיני-קמבק בימים אלה, שבתוכו הם גדלו ונמנעים מלהראות כמו הדודים הזקנים שמנסים להתאים את עצמם "לדור הצעיר של היום".

אגב, בסוף השבוע השיקו טייק ד'את את המופע החדש והגרנדיוזי שלהם, וכל בריטניה צהלה ושמחה. הנה קטע מהשיר "Love Love" מתוך חזרה בסנדרלנד.

R.I.O - Miss Sunshine

הקיץ שוב חזר אלינו ויחד איתו מציקים עונתיים כמו זבובים, ערסים משומנים בחוף ולהיט קיץ מרגיז של "ר.י.ו". הפעם הזוועה מתרחשת לרקע תפאורה של תחרות יופי בחוף. חבורת בנות, נעימות לעין יותר ופחות מענטזות מול ר.י.ו וחבריו השריריים לרקע צלילים שנשמעים לרגעים כמו תקלה במיקסר באיביזה. או לחילופין בדיוק כמו הלהיט שהיה לר.י.ו בקיץ שנה שעברה.

>> האם ההופעה של דוראן דוראן בישראל בסכנה?