ריהאנה וכריס בראון (צילום: Scott Gries, GettyImages IL)
לא העסק של אף אחד. כריס בראון וריהאנה | צילום: Scott Gries, GettyImages IL

ריהאנה ממשיכה לשחרר שירים מאלבומה החדש "Unapologetic" וכעת מגיע תורו של הדואט עם כריס בראון בשיר "Nobodys Business", בו שניהם שרים זה לזה: "אתה תמיד תהיה הבחור שלי" ו"את תהיי תמיד הבחורה שלי" וזה כמובן "לא העסק של אף אחד", על רקע שיר דיסקו מפתיע בקלילותו, שיכול להפוך בקלות ללהיט בינלאומי גדול.

כזכור, כריס בראון, בן הזוג של ריהאנה היכה אותה ערב ה"גראמי" לפני כמעט ארבע שנים, קיבל צו הרחקה ממנה ואף עמד על כך למשפט. אחרי שסיפרה לכל העולם ולאופרה ווינפרי שכריס בראון הוא אהבת חייה, היה ויישאר לנצח, חזרה ריהאנה לזרועותיו, לפחות בדואט הזה.

אגב, זו לא הפעם הראשונה שבה ריהאנה וכריס בראון מקליטים יחד מאז פרשת המכות. כזכור, בפברואר השנה הוציאו השניים רמיקס לשיר "Birthday Cake" ("עוגת יום הולדת") מתוך האלבום הקודם של ריהאנה "Talk That Talk", שאותו בראון מקסס, ולצדו רמיקס לשיר "Turn Up The Music" של כריס, בו ריהאנה משתתפת.

היתה זו מעין מתנת יום הולדת של בראון לריהאנה, אחרי ההיסטוריה האלימה בין שניהם, והפרידה המתוקשרת לפני כשלוש שנים. ריהאנה אמרה אז: "זה היה הגיוני ותמים. כריס בראון הוא זמר ה-RNB הכי חם היום. המעריצים שלנו יכולים להתאחד. לא צריכה להיות מחלוקת, זו מוזיקה, וזה תמים".

מהאלבום החדש של ריהאנה נחשפו עד כה הבלדה "Stay", הלהיט הגדול "Diamonds", שכבר יצא לו קליפ, שיר הדאנס "Right Now" עם דיויד גואטה ובאלבום צפוי גם דואט עם אמינם בשיר "Numb".

 

פיטבול באלבום חדש, גדוש בשיתופי פעולה

פיטבול (צילום: Charley Gallay, GettyImages IL)
התחממות גלובאלית. פיטבול | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL

כדאי לשים לב גם לאלבום החדש של פיטבול "Global Warming", שיצא רשמית היום (16.11). האלבום כולל את שלושת הסינגלים "Back in Time" מהסרט "גברים בשחור 3", "Get It Started" עם שאקירה ו-Don't Stop The Party"" עם הסימפול מ"Funky Vodka" של TJR.

הלהיט החדש מהאלבום הוא "Feel This Moment" בו משתתפת כריסטינה אגילרה, כולל סימפול חביב של הלהיט הענק "Take On Me" של להקת A-ha הנורווגית משנות ה-80'. אגילרה מפגינה כאן את יכולותיה הווקאליות המוכרות, פיטבול הוא כהרגלו קינג של ביט קטלני וראפ והסימפול מהאייטיז יעף כל מסיבה לשמיים.

האלבום של פיטבול מכיל שיתופי פעולה מסקרנים נוספים. למשל "Drinks For You" עם ג'ניפר לופז.

"Hope We Meet Again" עם כריס בראון

"Tcha cha cha" עם אנריקה איגלסיאס, שככל הנראה מיועד בראש ובראשונה לשוק הלטיני הענק בארה"ב ומרכז ודרום אמריקה

ו-Have Some Fun" עם להקת "The Wanted" ואפרוג'ק שמצטט את הלהיט המפורסם של שריל קרואו

ואפילו "The Party Ain't Over" עם אפרוג'ק ו-Usher