אין תמונה
דיוויד, איטס אסטל!

למרות שבתחילת החודש לקח רק את המקום השלישי ברשימה הנחשבת של "די.ג'יי. מגזין", אחרי ארמין ואן ביורן וטייסטו, קשה לחשוב על מפיק דאנס יותר גדול מדיוויד גואטה ב2009 גם אומנותית ובטח שמסחרית מהשניים שמעליו.

ההצלחה הכי גדולה שלו השנה היא כמובן "I Gotta Feeling", המגה-להיט שהפיק וכתב עם הבלאק אייד פיז. אבל לזכותו של גואטה ייאמר שלא פחות רעש עשו גם שיתופי הפעולה שלו עם קלי רולנד (When Love Takes Over) ואייקון (Sexy Bitch), שניהם מתוך אלבומו האחרון והמאוד מוצלח "One Love", שכולל בעיקר חיבורים עם כוכבי פופ אמריקאים, בהם גם חלק מהחברים מהפיז שבאו להחזיר טובה.

מדהים לראות שירי דאנס צועדים במצעד האמריקאי הראשי

בזמן שהלהיט שלו עם אייקון מתחממם גם בבילבורד (די מדהים לראות שירי דאנס של ממש צועדים במצעד האמריקאי הראשי) משחרר עכשיו גואטה בבריטניה וגם אצלנו את הסינגל והקליפ הבא מתוך האלבום שלו, שיר הנושא "One Love", שהוא בוודאות השיר הכי טוב מתוך האלבום הזה ובטח אחד משירי הדאנס הכי מוצלחים של השנים האחרונות.

הפעם מדובר בשיתוף פעולה עם הזמרת הבריטית המוכשרת אסטל, שזכורה בעיקר מ "American Boy" עם קנייה ווסט. הגברת מרגישה בבית גם על הביט ההאוסי הבוב סינקלרי ומספקת פזמון מרגש והמנוני שכבר קשה למצוא היום בלהיטים מהז'אנר.