אין תמונה
כלה בהלם. שאקירה

אין תמונה
מה לעזאזל אני עושה פה?
אין תמונה
מקוננת

שאקירה סיפרה לאחרונה שבן זוגה, בלם ברצלונה ג'רארד פיקה, לא מרשה לה להצטלם עם גברים לקליפים. מעניין מה יהיה לפיקה להגיד על הקליפ החדש ששאקירה מוציאה לשיר "Empire".

בקליפ מגלמת שאקירה כלה שמגיעה לטקס החתונה שלה בכנסייה, נעצרת בכניסה, מרגישה שהיא עוד לא מוכנה, שזה גדול עליה, משנה את דעתה ובורחת מהמקום.

מה קורה איתה אחרי זה? שאקירה עולה באש, נשרפת, אחר כך היא רצה באחו למרגלות ההרים, ולבסוף משתחררת לגמרי ומופיעה בדמות אישה חזקה וחופשיה, סקסית ובוערת, שפוערת פה גדול ומטיחה את האמת שלה.

"Empire" הוא הסינגל השני מאלבומה החדש והעשירי של שאקירה, הנושא את שמה, שיצא השבוע. הלהיט הראשון ממנו היה, כזכור, הדואט החביב עם ריהאנה "Can't Remember to Forget You" עם הקליפ הכה סקסי.

אין תמונה
ובוערת בוערת בה אש

אין תמונה
אצא לי אל האחו
אין תמונה
ואשחרר צעקה

 

שאקירה שרה גם את שיר המונדיאל בברזיל

ובשורה לחובבי הכדורגל - שאקירה נבחרה לבצע את שיר הנושא של המונדיאל (גביע העולם) הקרוב בברזיל. שם השיר הוא "Dare (La La La", וגם הוא נכלל באלבום החדש של שאקירה, שכזכור שרה גם את "שיר המונדיאל" הקודם שנערך בדרום אפריקה לפני ארבע שנים, להיט ה-"Waka Waka" המפורסם.

אחרי שזכתה בפעם השנייה בכבוד לשיר את שיר הנושא של טורניר הגביע העולמי, זוכה שאקירה לכינוי "זמרת שני המונדיאלים", כבוד שלא רבים האמנים שזכו בו עד היום.