לפני שבועיים בדיוק היכה הקליפ "Elastic Heart" של סיה את עולם הפופ בסוג של תדהמה, כאחד הקליפים האמנותיים והמיוחדים שיצאו בחודשים האחרונים, אשר כבר בר מאז מעל ל-66 מיליון צפיות.

הקליפ השערורייתי, שבמרכזו גבר וילדה, אותם גילמו כוכב הקולנוע שייה לבוף והילדה-רקדנית מאדי זיגלר (שכבר שיפה פעולה עם סיה בקליפ "Chandelier"), גרר פירושים ותגובות מסוגים שונים, וסיה עצמה הודתה: "ציפיתי לזעקות בנושא של פדופיליה".

כעת חושפים יוצרי הקליפ, סיה והבמאי דניאל אסקיל, יחד עם צמד הכוכבים והכוריאוגרף, את התהליך היצירתי ואת אחורי הקלעים של הצילומים. למשל, מאדי זיגלר בת ה-12 מספרת שהרגישה בצילומים "כמו זאבה קטנה", שצריכה להילחם ולטרוף.

סיה, שרגילה להסתיר את פניה (כפי שעשתה רק השבוע בתוכנית "סאטרדיי נייט לייב"), ממשיכה במגמת ההסתרה, ולאורך רוב הזמן מכוסים פניה על ידי אשכול בננות שמודבק על הוידיאו, ונראה מגוחך להפליא. בקטעים קצרים בוידיאו בהם היא מצולמת מרחוק, ניתן לראות את פניה.

אבל זה לא מנע מהכוכבת העולה לספר על הקליפ, ולחשוף שלמעשה מדובר בחלק שני בטרילוגיה. אחרי החווייה של יצירת "Chandelier" היא הרגישה כל כך טוב עם התוצאה, עד שהחליטה ליצור שלושה קליפים שונים לשלושה שירים שונים מאלבומה האחרון, שיהוו מעין טרילוגיית-קליפים, כולם בכיכובה של מאדי זיגלר, כנראה בדמות הילדה עם הפיאה הבלונדינית (שמייצגת לכאורה את סיה בילדותה), וכולם עם אותם הבמאים ואותו הכוריאוגרף. שייה לבוף, שהצטרף בקליפ הזה, הוא מבחינתה "השחקן האהוב ביותר".

המשמעות היא שהקליפ השלישי שטרם צולם צפוי להגיע בחודשים הקרובים. ולמרות שהקליפ "Elastic Heart" עורר מחלוקות, לכל המשתתפים יש (כמובן) רק דברים טובים לומר עליו. הבמאי השני, אריק אנדרס לאנג, טוען שמדובר ב"שיתוף פעולה כמו שלא ביצעתי מימיי".