אין תמונה
טופ גאן. דמי לובאטו

בעוד יומיים וחצי תשחרר דמי לובאטו את הקליפ לשיר "Made In The U.S.A". הסינגל יצא היום (שני) רשמית בישראל (ובקרוב תשמעו אותו ברדיו), אבל קיים ברשת כבר מעל לחודשיים.

זה הוא הסינגל השני מהאלבום "Demi", שיצא יחד עם הסינגל הראשון "Heart Attack" ומסמן את הקאמבק של לובאטו אחרי ההחלמה מהפרעות האכילה, במקביל להצלחתה בטלוויזיה.

"Made In The U.S.A" הוא פאוור-פופ במיד-טמפו, מסוג השירים שעליהם לובאטו יכולה לזרוק את כל עוצמת הגרון שלה וזה יישמע טוב ואף יהפוך להמנון בהופעות. שמענו כבר די הרבה שירים כאלה בחיים, אבל יש בלובאטו את היכולת לתת את התחושה שהיא ממש שם, עם כל הלב, יותר מהמתחרות הישירות שלה, מיילי סיירוס וסלינה גומז.

אין תמונה
כל שיר הוא זיכרון בלתי נמנע. דמי לובאטו והחבר בקליפ

לפני יציאת הקליפ שוחררו שני טריילרים. הראשון מראה את לובאטו מחייכת, אחרי ששתי דמויות, בחור ובחורה, נוסעות לטבע, ושם, על גבי טנדר-שטח אמריקאי, פורחת האהבה. בשני הם מתנשקים, ואז מתברר שהוא בעצם חייל במדים שנזכר בפגישה שלהם והא מחכה לו בבית. המשך יבוא.

 

מי מלך הדיסקו של הקיץ - טימברלייק או רובין ת'יק?

רובין ת'יק, ג'סטין טימברלייק
מי מס' 1 הקיץ? רובין ת'יק וג'סטין טימברלייק

רק לפני כמה ימים התברר שיו-טיוב מעדיפים את הבחורות העירומות בקליפ “Tunnel Vision" של ג'סטין טימברלייק ומכנים אותן "אמנות", בעוד הבחורות העירומות של בקליפ “Blurred Lines" של רובין ת'יק אסורות לצפיה.

אתמול הוציאו שני הזמרים סינגלים חדשים. טימברלייק את "Take Back The Night", שנשמע כמו פראפראזה מחודשת על הדיסקו-גרוב נוסח מייקל ג'קסון. יש בו חלקלקות, יש בו פופיות, tאנקיות, בייס-ליין מצויין ופזמון קליט - הכי להיט קיץ.

"Take Back The Night" הוא הסינגל הרביעי של טימברלייק מתוך האלבום "The 20/20 Experience" שיצא השנה, ושחלקו השני יגיע ב-30 בספטמבר.

ואילו רובין ת'יק הוציא את "Take It Easy On Me", סינגל שני מתוך האלבו השישי שלו, שנקרא על שם הלהיט הראשון מתוכו " Blurred Lines". האלבום צפוי לצאת רשמית ב-30 ביולי, בהפקתו המוזיקלית של טימבלנד הותיק, שפעם היה החבר הכי טוב של טימברלייק ועבד איתו צמוד.

"Take It Easy On Me" הוא שיר דאנס-פופ שמחבר אלמנטים של "סול" עם השפעות אלקטרוניות, שמזכיר רצועות מאלבומו "Sex Therapy" שיצא לפני ארבע שנים. הקול החלקלק של ת'יק מלטף כאן מעל המוזיקה, ויכול לתת לשיר את אותה תשומת לב שקיבל הסינגל הראשון, שכבר חמישה שבועות ברציפות מוביל את מצעד ה"בילבורד" באמריקה.