אין תמונה
הכי קשת ליבליך. קייטי פרי בקליפ החדש, צילום מסך מ you tube

מעל ל-5 מיליון צפיות ביומיים, זה המאזן של קייטי פרי לקליפ החדש שלה לשיר "Last Friday Night", בו היא משחקת בתפקיד נערה צעירה מאוד בשם קייטי בת' טרי, עם גשר ענק בשיניים, שעושה מסיבה אצלה בבית, אליה מגיעים בין היתר רבקה בלאק בת ה-13 בתפקיד עצמה, האחים האנסון וקני ג'י. בסוף המסיבה, שבה הופכים החברים של טרי (פרי) את הבית.

בקליפ יש גם סיפור רומנטי, במהלכו מתעוררת טרי (פרי) במיטה לצד הבחור הכי חתיך, אבל בסוף היא מתאהבת בחנון הכי חנוני של הכיתה, אחרי שהוא התאהב בה ודמיין את שניהם כנסיך ונסיכה ואיך הוא יוצא לדו-קרב על ליבה מול החתיך הספורטיבי - ערימה צפויה מראש של קלישאות סרטי מתבגרים.

אלא שלרבים מזכיר הקליפ הזה את סדרת המערכונים של קשת ליבליך ("בת מצווש") מהעונה האחרונה של "ארץ נהדרת", בעיקר בזכות המראה של קייטי פרי, שמזכירה מאוד את דמותה של קשת, אותה גילמה השחקנית שני כהן.

מי שעוד מזכיר מאוד את המערכון של "ארץ נהדרת" הן דמויות ההורים של קשת, שמגיעים בסוף המסיבה, עומדים מולה בדלת וגוערים בה - האבא (קורי פלדמן), שמזכיר מאוד את מריאנו אידלמן עם הפאה האפורה והאמא הבלונדינית (דבי גיבסון), שכמובן מתלוננים על הילדה

האם יוצרי הקליפ שאלו את הדמות שמשחקת קייטי פרי מדמותה של קשת ליבליך? לא ברור. אבל בסוף, כאשר היא נתפסת על ידי הוריה, מאשימה קייטי את החברה רבקה בלאק שכל הבלגן היה בגללה (כלומר - תאכלו תחת). האמת? מזכיר את קשת.

רבקה בלאק, לבעלי הזיכרון הקצר מדי, היא הילדה בת ה-13 (למרות שהיא ממש, אבל ממש לא נראית בת 13, יותר בכיוון של 23), שפרצה לחיינו לפני שלושה חודשים עם הלהיט הויראלי "Friday", ששבר שיאי צפייה ברשת, הגיע עד כה ללמעלה מ-166 מיליון צפיות והפך לתופעה, שזכתה לסיקור נרחב ביותר בתקשורת.

אין תמונה
קייטי פרי עם רבקה בלאק בקליפ, צילום מסך מ you tube
אין תמונה
הכי לא נראית בת 13. רבקה בלאק

>> שרי גבעתי תשתף פעולה עם אנריקה איגלסיאס בשיר חדש