אין תמונה
עושה את הוליווד. אליסה שארפ

אליסה שארפ, הלוא היא אליסה שפרגה, שפרצה לתודעה בתוכנית "כוכב נולד", מנהלת בשנים האחרונות קריירה של זמרת בלוס אנג'לס, שם שחררה עד כה שירים וקליפים כמו "Innocence" על אלימות כלפי ילדים, "Boy Toy"  עם ליהיא גרינר, "Happy", שכולל אימה וסקס, קאבר ל"Princess Of China" של קולדפליי וריהאנה ועוד.

לפני שישה ימים הוציאה שארפ את השיר "Angry Lullaby", עליו היא חתומה ככותבת ומלחינה. את ההפקה המוזיקלית יצרו "ג'מיני מיוזיק".

הקליפ צולם ברכבת התחתית (בימוי: אורן דה גראציה) ומדמה הופעה ב"Supperclub Hollywood", כאשר שארפ לא מהססת להבליט שוב את מה שבירך אותה בו הטבע.

הקליפ גרף עד כה למעלה מ-1.18 מליון צפיות ביו טיוב, תוך פחות משבוע. לא ברור כמה מתוכן אמיתיות, אבל לפי התגובות וכמותן - נראה שאליסה שארפ סוף סוף משחקת אותה כמו שצריך בעיר המלאכים. שאפו וסחתיין.

אחד ההסברים לכך יכול להיות ששארפ עלתה די מהר (כבר לפני שנתיים) על הגל של הדאנס האלקטרוני (EDM), ששוטף את אמריקה בשנה האחרונה.

אגב, שארפ הופיעה השנה בפסטיבל הישראלי בלוס אנג'לס כחימום ללהקת משינה, וממשיכה לקבל דחיפה מתחנת הרדיו הישראלית המקומית-אינטרנטית FMiL.

>> מי תהיה "זמרת השנה" של ישראל? כנסו והצביעו למצעד