הזמרת מישל וויליאמס מארחת את שתי חברותיה, ביונסה וקלי רולנד, בקליפ החדש "When Jesus Say Yes!", לשיר הגוספל, שהוא הסינגל המוביל את אלבומה הרביעי "Journey to Freedom" שצפוי לצאת ב-9.9.

כל אחת מהשלוש שרה כאן בית משלה: וויליאמס פותחת את הקליפ בסולו, ביונסה שרה את הבית השני ופזמון, ורולנד שרה שלישית.

בהמשך השלוש רוקדות ושרות יחד כמעט כמו בימי ה"דסטיניז צ'יילד", להקת-האם ממנה פרצו לקריירות סולו. בסצנות השיא של הקליפ רוקדים ושרים מסביבן ואיתן גם נשים, גברים ובני נוער, במסיבת רחוב עליזה, שהיא חגיגה גדולה של סול, גוספל, אמונה וטרייב.

עוד ב-mako מוזיקה:

האם אפשר להכריז על איחוד לא רשמי של השלישייה המוכשרת? בקליפ הזה כן. "העבודה המשותפת עם החברות שלי מ'דסטניז צ'ילד' הייתה מדהימה. אני פשוט כל כך מתרגשת מהרגע הזה, יחד עם הבנות", סיפרה וויליאמס בתוכנית "גוד מורנינג אמריקה", שם נחשף הקליפ לראשונה. "בזמן הצילומים עוזרי הבימוי וההפקה היו צריכים לבקש מאיתנו להישאר מרוכזות, בגלל שכאשר אנחנו נמצאות יחד אנחנו חוזרות לאיך שהיינו כשהיינו צעירות, צוחקות ומדברות בינינו על דברים שלנו, היה כיף אדיר".

 

המונדיאל של T.I ואיגי אזיילה

העולם עסוק כרגע בעיקר במונדיאל שבברזיל (כן, אפילו האמריקנים) והראפר T.I יודע איך לנצל את ההזדמנות. הקליפ החדש שלו, “No Mediocre”, בשיתוף איגי אזילה ובהפקה מוזיקלית של דיג'יי מאסטרד, הצטלם בריו דה ז'נרו, וכולל חבורה של מולטיות נאות מראה ומשחק כדורגל בפבלה. הכי ניימאר בשקל.

Get More:
T.I., No Mediocre feat. Iggy Azalea, Music, More Music Videos

“No Mediocre” הוא הסינגל הראשון מתוך אלבומו התשיעי של T.I שייקרא "Paperwork: The Motion Picture" וצפוי הגיע בספטמבר.

"מבחינתי הקליפ הזה נועד לרומם נשים", אמר הראפר לאמ.טי.וי. "זה שיר שאומר 'קח את עצמך בידיים' ויוצא נגד בינוניות. בעיני כל מה שהוא מתחת לממוצע או אפילו בינוני, צריך לזוז הצידה, ואני חושב שזה מתחיל בפנימיות. אתה חייב להיות בטוח בעצמך, זה מתחיל בלב ועובר למוח, ומשם למה שאתה עושה ולאיך שאתה מציג את עצמך". מילים כדורבנות.

 

ג'ניפר הדסון קשה להשגה

ג'ניפר הדסון מארחת את טימבלנד בקליפ "Walk It Out", שכמו הקליפ של T.I גם הוא בויים על ידי "Directer X". הדסון נראית בקליפ כשהיא צועדת ברחוב ומעיפה מעליה גבר שמנסה להציק לה. אבל הוא לא מוותר.

משתתף נוסף בקליפ הוא דיוויד אוטונגה, בעלה של הדסון בת ה-32, שמצליחה להכניס חיות לקליפ. השיר הוא הסינגל השני מאלבומה הבא שצפוי בהמשך הקיץ.