אין תמונה
אולי תפסיקי כבר עם הטיזינג. בריטני ספירס

בריטני ספירס שיחררה טיזר של 20 שניות מתוך שירה החדש "I wanna go". יש כאלה שהקטע הזכיר להם את "Love Boy" של דנה אינטרנשיונל, אבל ספק אם בריטני ומפיקיה שמעו על כך.

השיר המלא, ביחד עם הסינגל "Hold it against me"  ושירים נוספים, צפויים להופיע באלבום השביעי של כוכבת הפופ – "Femme fatale", שעתיד לצאת ב-29 למרץ.

עד הוצאת  האלבום, צפוי לצאת עוד סינגל מתוכו, אשר עדיין לא נבחר. הסינגל הנוכחי עדיין חזק בראשי המצעדים ברחבי העולם והקליפ הרשמי כבר נצפה בלמעלה מ-10 מליון צפיות בערוץ היוטיוב של ספירס.

ג'סטין ביבר משתלט על הבילבורד באמריקה

למרות שלא זכה בתואר "תגלית השנה" בטקס פרסי ה"גראמי" (אבל כן זכה ב"בריטס"), מאז ה"גראמי" נסקו המכירות של ג'סטין ביבר באמריקה והאלבום החדש שלו  NEVER SAY NEVER:THE REMIXES, נכנס היישר למקום הראשון במצעד האלבומים של הבילבורד.

ג'סטין ביבר טקס הגראמי 2011 (תמונת AVI: Kevin Winter, GettyImages IL)
ג'סטין ביבר בטקס הגראמי | תמונת AVI: Kevin Winter, GettyImages IL

הדיסק החדש כולל 7 שירים: 1) שיר הנושא של הסרט "Never Say Never" עם ג'יידן סמית', שהוא גם הסינגל החדש של ביבר באמריקה. 2) הלהיט "Somebody To Love" שבו מתארח הזמר אשר. 3) "Born To Be Somebody" שכתבה דיאן וורן (וויטני יוסטון, אירוסמית' ועוד). 4) "Up" שבו מתארח הזמר כריס בראון. 5)  "Overboard" בהופעה חיה יחד עם מיילי סיירוס. 6) "Runaway Love" שבו מתארחים קנייה ווסט וריקוואן. 7) השיר "That Should Be Me" עם הלהקה האמריקאית Rascal Flatts.

זה האלבום השני של ג'סטין איתו הוא מצליח לכבוש את פסגת המצעד באותה שנה. ועתה ארבעה אלבומים של ג'סטין ביבר צועדים ב- Top40 של מצעד האלבומים של הבילבורד: האלבום "My World" (מקום 31), "My Worlds Acoustic" (מקום 18), "My World 2.0" (מקום 8) וכמובן "Never Say Never" במקום ה-1.

בינתיים, לקראת ההופעה בארץ יוצאת בישראל אפיליקציית אייפון מיוחדת של הביבר.

לא חוזרים לרוק בלי קרביץ

לני קרביץ חוזר עם אלבום אולפן תשיעי, לאחר שלוש שנים של שתיקה. השיר "Come and get it" הוא הטעימה הראשונה והגרובית מתוך האלבום "Black and white America", שעתיד לצאת בעוד כחצי שנה. קרביץ הופיע עם השיר לראשונה במשחק NBA לקראת סוף שנת 2010 ולא מזמן הכריז בעמוד הפייסבוק שלו כי "Come and get it" יהיה הסינגל הראשון מתוך אלבומו החדש.

קשה לעקוב אחרי הפו פייטרז. כשבוע בלבד לאחר ששחררו קליפ משעשע עם אחת לימוזינה ואחד סולן מוטורהד, מוציאים הפייטרז את "Rope" שיר נוסף מתוך האלבום המצופה שלהם, העתיד לצאת ב-12 לאפריל.

>> "בלאקפילד" של אביב גפן וסטיבן ווילסון יפתחו סיבוב עולמי בישראל