אין תמונה
בת 13 הייתי. רבקה בלאק

אחרי ג'סטין ביבר, מיילי סיירוס וסלינה גומז, קבלו את סנסציית הפופ החדשה מהרשת. קוראים לה רבקה בלאק, היא רק בת 13, חמודונת אמיתית וברונטית ממחוז "אורנג'" בקליפורניה, והשיר שלה "Friday", שרבים כינו אותו "השיר הכי גרוע שהוקלט אי פעם" (הגזמה פראית כמובן), הגיע תוך ארבעה ימים ל-8 מיליון צפיות ביו טיוב, ול-11 מיליון תוך חמישה ימים.

הקליפ של בלאק עלה לרשת כבר לפני חודש, אבל בארבעת השבועות הראשונים צפו בו 4000 איש בלבד. רק השבוע החלו לצייץ עליו בטוויטר, מה שהוביל להיסטריה.

תגובות קטלניות

השיר של בלאק בת ה-13 מלא בתיקוני קול של תוכנת ה"אוטו-טיון" הידועה לשמצה ומילות השיר לא מלמדות על תחכום רב. בלאקי הצעירה שרה: "אתמול היה יום חמישי / היום יום שישי / אנחנו אנחנו אנחנו כל כך מתרגשים / אנחנו כל כך מתרגשים / הולך להיות לנו נשף הערב / מחר זה יום שבת / ואחריו יגיע יום ראשון / אני לא רוצה שסוף השבוע הזה ייגמר".

התגובות ברשת היו קוטלות במיוחד, כמו "זה נורא", "זה כל כך מטופש" ואפילו "זה השיר הכי גרוע שהוקלט אי פעם", אבל רבקה בלאק רק מחייכת כשהקליפ שלה עקף בפופולריות את הסרטונים ההזויים של צ'ארלי שין.

סיבוב הופעות באמריקה כבר ב-19 באפריל

חוץ מעניין הציוצים בטוויטר עדיין לא ממש ברור איך הפכה הילדה בת ה-13 מתלמידת בית ספר אלמונית לחלוטין לדבר הכי מדובר כרגע ברשת, אבל היא כבר הוחתמה בלייבל קטן בשם "ARK Music", שהודיעה כי תצא להופעות ברחבי ארה"ב החל מה-19 באפריל.

וככל שגברה ההיסטריה צצו והתרבו גם החיקויים והפארודיות, ביניהם חקיין של בוב דילן, שהוציא גרסה שנשמעת בדיוק כמו משורר הפולק-רוק בצעירותו.

>> רד בנד יארחו את נינט, הדג נחש וג'ירפות בהאנגר