אין תמונה
ד"ר פריס

אין תמונה
ומיס הילטון
פריס הילטון מוציאה את השיר והקליפ "Good Time", סינגל ראשון מאלבומה השני, שצפוי לצאת בהמשך. בשיר ובקליפ מארחת הילטון את הראפר ליל וויין, שכהרגלו מטנף את הפה עם אמירות סקסיסטיות בוטות, הנוגעות לאיברים שונים בגוף של הילטון בת ה-32, לדברים שהיה רוצה לעשות איתם, ולאיך שהוא עושה אותם בפועל.

על ההפקה המוזיקלית אחראי לא פחות מאפרוג'ק, והתוצאה היא דאנס-פופ עם אלמנטים כבדים יחסית, שמתאים מאוד לטרנד ה-EDM שכבש הקיץ את אמריקה.

האינסטינקט הראשוני של חובב הפופ הממוצע הוא לזלזל למשמע השם פריס הילטון, אבל העובדה הפשוטה היא שהשיר הזה עובד, ונשמע לא רע בכלל. האמת שזה לא מפתיע במיוחד. כזכור, לפני שבע שנים הוציאה הילטון את אלבום הבכורה שלה "Paris", שבמפתיע הגיע למקום ה-6 במצעד המכירות של ה"בילבורד" באמריקה.

הקליפ מראה שני צדדים של פריס הילטון. הצד ה"מואר" מראה נסיכת ברבי זוהרת ובלונדינית, שחוגגת עם החבר'ה במסיבת בריכה, לבושה בבגד ים שלם ומנצנצת לכל עבר. הצד ה"אפל" מראה חתלתולת סקס חושנית בביקיני, שמנהלת דיאלוג מיני עם ליל וויין.

מה שפריס הילטון מנסה להגיד כאן הוא שמתחת לארשת של אשת הזוהר הבוהקת, מסתתרת אישה מלאת תשוקה, שתאבה להתמסר לגבר שחור וחרמן. על רקע ההקצנה בעולם הקליפים שהפגינו לאחרונה מיילי סיירוס ב "Wrecking Ball", בריטני ספירס ב-"Work Bitch", וריהאנה ב-"Pour It Up", אפשר לקנות מהילטון את הסחורה שלה, מה גם שהיא נראית טוב בשתי הפאזות, והשיר באמת לא נשמע נורא כל כך.

אין תמונה
קורנת

אין תמונה
חוגגת
אין תמונה
זוהרת
אין תמונה
אבל גם חושקת
אין תמונה
בביקיני
אין תמונה
עם גוף יפה
אין תמונה
חרמן כהרגלו