אין תמונה
יפה שזה כואב. כריסטינה רומנובה

הלהיט הכי גדול בעולם כרגע הוא "Wake Me Up" של  אביצ'י, שממקסם את היכולות המוכחות שלו להרקיד עם התאווה הבלתי נגמרת של האמריקאים לשירי פולק-קאנטרי קליטים. אביצ'י יצר המנון מחוף לחוף, וזה בדיוק הזמן עבורו להוציא את הקליפ, שמשחק על אותו התפר בדיוק - בין העיירה האמריקנית המסורתית ומחמיצת הפנים לבין המועדון האורבני עם רחבת הריקודים בו הוא זה שקובע את הקצב.

מי שמככבת בטבורה של העלילה הזו היא הדוגמנית כריסטינה רומנובה, שמוכרת לחובבי האופנה מקמפיינים של ראלף לורן ומעצבים אחרים. רומנובה הצטלמה עם אביצ'י עצמו לקמפיינים, ועתה מקבלת חשיפה אדירה בזכות הליהוק שלה לקליפ שלו, עם מעל ל-3 מליון צפיות ביו טיוב ביומיים. אביצ'י יגיע אלינו ממש בקרוב, האם כריסטינה תבוא יחד איתו? נקווה שכן. אגב, לילה שמשחקת בקליפ את אחותה של רומנובה קוראים לנייה גרייס.

 

ג'סטין טימברלייק יותר מייקל מג'קסון

ג'סטין טימברלייק הבלתי נלאה חושף "Take Back The Night", הסינגל הראשון מהאלבום החדש שלו "The 20/20 Experience - 2 of 2", החלק השני של האלבום שהוציא השנה, אשר אמור לצאת במלואו ב-30 בספטמבר.

הקליפ של טימברלייק צולם בניו יורק, ברחובות, בחנויות, במקומות כמו צ'יינה טאון ובהופעות שקיים באיצטדיון ה"יאנקי סטדיום" הענק.

הוא מציג את הטימבר כמלך החדש של חיי הלילה בעיר, שרוקד ברחובות, מככב על הבמה, מבלה במועדון, ונראה באופן כללי כמו הדבר הכי קול ב"תפוח הגדול". כנראה שמאז "empire state of mind" של ג'יי-זי ואלישיה קיז לא היה קליפ שמפאר כך את עיר המיליונים, וטימברלייק, חברו של ההוב, לוקח ממנו כאן את הלפיד.

מוזיקלית, השיר של טימברלייק נשמע הכי מייקל ג'קסון שיכול להיות, ממש יותר מייקל מג'קסון, מה שמעניק לו את ואת התואר "הגרסה הלבנה באמת של מייקל ג'קסון".

>> הקילרז ביטלו הופעתם בישראל