רובי וויליאמס הוציא בסוף השבוע את הקליפ החדש "H.E.S", ראשי תיבות של "Heavy Entertainment Show". השיר לקוח מתוך אלבומו החדש "Under the Radar Vol. 1", שיצא בשבוע שעבר ומורכב כמשירים שלא נכנסו לאלבומיו הקודמים.

מילות השיר של וויליאמס יכולות להישמע ביקורתיות מאוד, כאשר הוא מדמה את העולם ל"מופע בידור ענק": "אחים שלי, אם רק אלוהים היה יכול לשפוט אותנו, ואז מי היה מנקה את הרפש כאן למטה. כי לא אכפת להם מאיתנו, יש בעיה. מתוך ההריסות אני קורא, העולם כולו נמצא בתוך בועה, אני נשבע. והחרא שבו האכילו אתכם, נמצא בראש שלכם. זהו מופע הבידור הענק".

"הביטו בעולם דרך עיניים שמלמדות, אנחנו חיים בזמנים הכי פרועים. איבדתי את הראש שלי כבר די מזמן, איפה ומתי אני לא יודע. אנחנו חיים בעולם של שקרים, ואנחנו נלחמים עליו את הקרב הקשה ביותר. באולם שנמצא שם למטה, במופע הבידור הכי גדול. היא חושדת בסכסוכים הצבאיים, והבנקאים מאפשרים לרצח העם לעוף. אנחנו עושים מה שהאיש אומר לנו ואז הולכים למיטה. ואז הולכים למיטה. במופע הבידור הכי גדול...".

מילות השיר "Heavy Entertainment Show" מתכתבות עם אחד הלהיטים הכי גדולים של וויליאמס "Let Me Entertain You", על שמו קרוי סיבוב ההופעות החדש שלו, במסגרתו יופיע בישראל ב-2 במאי 2015.

בקליפ מסתובב רובי וויליאמס ברחובות ובסופרמרקט, וכמו בוידיאו שבו הודיע על כך שהוא עומד להופיע בישראל, הוא לבוש בחליפה מאופר כג'וקר מסרטי "באטמן".

הקליפ מצולם באמצעות מצלמה קבועה שלוקחת את וויליאמס מזווית שמזכירה תמונות סלפי, והוא שר ישר לתוכה, ברוב הזמן. וויליאמס תופס כאן את עמדת הליצן, זה שתפקידו להעביר ביקורת מעמדתו הקרקסית ולאתגר את הסדר הקיים, בין אם בחיוך ובין אם דרך הפחדה עם קריצה.