אין תמונה
תנו לה אהבה. מדונה חוזרת

מדונה חשפה הלילה בתוכנית "אמריקן איידול" ששודרה בארה"ב קטע באורך דקה מהקליפ החדש והמדובר שלה "Give Me All Your Luvin'", בהשתתפות ניקי מינאז' ו-M.I.A. הקליפ המלא נחשף בהמשך היום. לקראת ביצוע השיר בסופרבול הקרוב ביום ראשון ויציאת השיר כסינגל רשמי ראשון מאלבומה החדש "MDNA" - גם הקליפ עצמו הוא באווירת פוטבול, הספורט השני הכי פופולרי באמריקה.

ניקי מינאז' ו-M.I.A מגלמות בקליפ מעודדות פוטבול של השחקנית הראשית מדונה, שמדלגת מעל ראשיהם של שחקני פוטבול נשכבים על הרצפה, במראה של אישה מפתה עם צלב על החזה (לא חשבנו אחרת). בהמשך מדונה נשכבת על ידיהם המונפות של השחקנים, ונשארת בתנוחת הקראוד-סרפינג המפורסמת, שנהוגה בקרב מעודדות ספורט בארה"ב, ושמייקל סטייפ מ"R.E.M" ביצע כבר לפני 20 שנה בקליפ "Drive".

באמצע הקליפ  מדונה והמעודדות מינאז' ו-M.I.A עולות על שולחנות, לבושות בשמלות לבנות וחובשות פאות בלונדיניות בסגנון מרלין מונרו - שטיק שמדונה כבר השתמשה בו בעבר. לקראת סוף הקליפ שחקני הפובול פורצים דרך קיר, מדונה מראה את החזיה ומשליכה בובת תינוק. האם היא מנסה לשדר שהיא צעירה ומגניבה בגל 53? כנראה.

הקליפ הוא מתאבן לקראת הופעתה של מדונה ביום ראשון במחצית ה"סופרבול", אירוע הספורט הגדול באמריקה ובאופן מסורתי גם המשדר הנצפה ביותר בטלוויזיה האמריקנית. מדונה תעלה על הבמה במחצית המשחק ותבצע מחרוזת שירים, ביניהם את הסינגל החדש, “Give me all your luvin”, שכבר בנובמבר דלף לרשת כסקיצה ועורר את מעריצי מלכת הפופ הרדומים משנתם.

מזכיר את החומר הפעיל באקסטזי

השיר “Give me all your luvin”, בהפקתו של מרטין סולבג, נבחר להיות הסינגל הראשון מתוך האלבום החדש של מדונה "M.D.N.A", עליו עבדה ברובו עם המפיק וויליאם אורביט, אשר הפיק עבורה בעבר את האלבום "Ray of light".

שם האלבום "M.D.N.A" כבר עורר מיני-סערה באמריקה, כיוון שהזכיר לרבים את ה-MDMA, החומר הכימי הפעיל בסם האקסטזי. האלבום המלא מתוכנן לצאת בתחילת מרץ ומדונה כבר אישרה שבסוף מאי היא תפתח את סבב ההופעות החדש שלה בישראל.

הסופרבול

משחק ה"סופרבול" השנתי יפגיש בגמר הארצי של הפוטבול את ה"ניו יורק ג'איינטס" בהובלתו של הקווטרבק איליי מאנינג (אחיו של פייטון מאנינג מהאינדיאנפוליס קולטס, שם נערך המשחק), עם היריבה המושבעת - ה"ניו אינגלנד פטריוטס", בהנהגת הקווטרבק טום בריידי, בקרב ענקים שהוא שחזור של המפגש בסופרבול משנת 2008.

>> תכירו את מוריה אור, הקרן פלס הבאה