ג'ייסון דרולו, jason derulo (צילום: Gettyimages IL, getty images)
גבר, על תומר יוסף שמעת? ג'ייסון דרולו | צילום: Gettyimages IL, getty images

הזמר ג'ייסון דרולו הוציא את השיר החדש שלו "Talk Dirty" יחד עם חברו 2Chainz, בהפקתו המוזיקלית של Wallpaper (ריקי ריד). השיר יוצא כסינגל הרשמי השני שלו מתוך האלבום "Tattoos", שצפוי לצאת במלואו ב-24 בספטמבר.

הקטע המגניב כאן הוא השימוש שעושים וולפייפר ודרולו בסימפול מהקטע הגרובי המפורסם "Hermetico" של ההרכב הישראלי "בלקן ביט בוקס" מלפני 6 שנים. מתברר שלפני כמה חודשים פנונציגים של ג'ייסון דרולו לחברי ה"בלקן ביט בוקס" וביקשו אישור להשתמש בקטע, אחרי ש"וולפייפר" נדלק עליו. ה"בלקנים" אישרו את השימוש והלהיט החדש יצא לדרך.

אלא שבכמה אתרים האמריקניים כנראה לא שמעו על ה"בלקן ביט בוקס" והשיר מוגדר כ"קטע מועדוני-ג'אזי חזק, ארוז בחצוצרות כבדות, עם בתים וולגריים של 2Chainz". באתרים אחרים, כמו Djbooth מציינים שריד, המפיק של דרולו, "ספג השפעה" מהבלקן ביט בוקס שהביאה אותו לסמפל את "Hermetico" שלהם.

"אני מאוד נרגש מהסינגל הזה, יש עליו קטע, משהו שלא עשיתי לפני כן", אמר ג'ייסון דרולו על היצירה שלו, מבלי להזכיר את המקור. "זה פשוט שיר מהמם. כשאתה שומע אותו אתה יודע על מה אני מדבר. אנשים שיאזינו לו יגידו לעצמם: 'הממ, באמת?'. זה מאוד בולט, וגם היה כיף גדול ליצור אותו". ושוב - אף מילה על הבלקנים הישראלים.

"Hermetico" של בלקן ביט בוקס

>> בוני מק'קי פורצת בארה"ב: "American Girl"