אין תמונה
נראית כמו בובה אבל היא אמיתית. עדי אולמנסקי מתה בקליפ החדש

עדי אולמנסקי הוציאה את הקליפ החדש " My Heart" עם הקרנת בכורה באנגליה ב"גארדיאן" הבריטי, שם מתארים את הסגנון שלה כ"פאניק פופ - הוקים מלודיים, צליל אלקטרוני זול ושירה שמושפעת מראפ, עם מראה פאנקיסטי".

הבריטים מצטטים את אולמנסקי כמו שהושפעה מרדיוהד - שילוב של מוזיקה אלקטרונית עם צליל חם של כלים חיים". בגארדיאן מציינים גם את להקת האם של אולמנסקי "לורנה בי", ואת המיקסטייפ שהוציאה לאחרונה "Shit Just Got Real" ממנו לקוח הסינגל-קליפ. רק את "כוכב נולד" לא הזכירו.

בקליפ מסתובבת אולמנסקי ברחובות ריקים כאן בישראל, חמושה בכלי נשק שונים, עם רמזים של דם, ולבסוף מוצאת את עצמה מתה בתוך שלולית דם על המזרכה. "את הקליפ החדש אני ביימתי עם ידיד בשם ניר פרי", אומרת אולמנסקי. "רואים שזה צולם כאן בארץ ואנחנו לא מתביישים בזה. היחצ שלי מבוסס על זה שאני ישראלית, אני לא מסתירה, ולפעמים משלבת גם מגן דוד, הולכת עם זה עד הסוף. אבל בקליפ הזה עשינו משהו שלא עשינו לפני כן, בשלושת הקליפים שכבר יצאו מהפרויקט. עשיתי את הסטייליינג צילמנו הכל לבד, בדל תקציב כזה. העניין היה להביא אימג'ים חזקים שמושפעים מאנימה יפנית וסטייל של טרנטינו, השפעות עם דם שמופיע מוקדם, ויש מצ'טה, חץ וקשת ומסור חשמלי עם שוטים בסטייל 'דום' של כלי נשק שהולך ברחוב".

אין תמונה
המסור. גרסת אולמנסקי

-איך זה הגיע ל"גארדיאן"?
"אני במהלכים של לנסות לפרוץ באנגליה. יש לי מנהל שם ושלחנו את הקליפ לכל עבר. ה'גארדיאן' ביקשו לתת לזה בכורה אצלם. קצת מבאס ההשוואות שלהם, למרות שיש השוואה מדהימה ל-M.I.A. תמיד כיף שמתייחסים אליך כמי שאתה ולא כמי שמושפע מאמנים אחרים, אבל זה מתבקש כי רוצים להבין מי האמן ולשייך אותו להקשר".

-ואיך הבריטים רואים אותך?
"אני מוגדרת שם פופ אלקטרוני עם השפעות אתניות, יש לי שירים עם דרבוקות, אני מנסה לעשות כיוון שמשלב כל מיני דברים. אז זה פופ-אינדי-אלטרנטיבי. לאחרונה כותבים שאני ראפרית, שזה מגניב. קשה לי לתפוס את עצמי ככה ולא התעסקתי במוזיקה שחורה בעבר, אבל במיקסטייפ הזה יש השפעות של מוזיקה שחורה וזה נוכח במה שכותבים עלי".

-את בדרך לפריצה באנגליה?
"הלוואי. אני טסה עוד ארבעה ימים ויש לי הופעה במסיבה של מגזין התרבות VICE ופגישות עם לייבלים. הוצאתי מיקסטייפ ואני כבר עובדת על חומרים חדשים, עוד כמה זמן יהיה מיקסטייפ חדש. יצאו כבר ארבעה קליפים ויש עוד שניים מוכנים שאני מחכה איתם לזמן הנכון. אחד מהם אני ואותו ידיד ביימנו יחד. בטוח שיהיה מגניב".

אין תמונה
"הלואי ואפרוץ באנגליה". עדי אולמנסקי


עוד קליפים של עדי אולמנסקי:

 A.D.I


 I Always Liked Men With Good Hands


 One Octave Up

*עדי אולמנסקי תופיע ב"פלאג פסט" - "כפר הנוקדים", 9-11.5