אין תמונה
גראמי מאמי. בריטני ספירס

טקס הגראמיז מתקרב אלינו בצעדי ענק ובמסגרת חרושת השמועות והאישורים, נודע למערכת כי המצטרפת הנוכחית לשורת המופיעים בטקס היא לא אחרת מאשר בריטני ספירס. הספירסית, שעתידה לשחרר את אלבומה הבא בחודש מרץ הקרוב, תפתח את טקס הפרסים היוקרתי עם הסינגל "Hold it against me".

הפעם האחרונה ששמה של ספירס נקשר בטקס הגראמיז היה כשזכתה בפרס על "Toxic" בשנת 2005. בריט מצטרפת לשורה מכובדת של אמנים שיופיעו בטקס הקרוב כגון אמינם, שיאן המועמדויות (מועמד ל-10 פרסים שונים השנה!), ליידי גאגא, קייטי פרי וארקייד פייר.

ג'סטין ביבר בתלת מימד

אין תמונה
בקרוב בשלושה מימדים. ג'סטין ביבר

ובחדשות הביברמאניה, ילד הפלא ג'סטין ביבר הודיע כי יוצא אלבום רמיקסים חדש ביום האהבה – הוולנטיינז דיי. "Never say never – The remixes", יצא כאלבום עם 7 שירים שביניהם שיתופי פעולה עם ראסקל פלאטס, כריס בראון ואשר. כמו כן באלבום תהיה גרסה של ביבר לשיר של קניה ווסט - "Runaway love" שכבר דלפה בחודש אוגוסט האחרון. האלבום ינחת בחנויות כאמור ב-14 לפברואר.

יחד עם אלבום הרמיקסים, גם הסרט הדוקומנטרי על תופעת הביברמאניה עתיד לצאת בקרוב (כשלושה ימים לפני האלבום) ומבטיח להפוך מרימי גבה למיניהם למעריצים מושבעים של ביבר. הסרט, שכולל כמאה דקות בתלת מימד, מתעד את ביבר מהשלבים המוקדמים בקריירה המהירה שלו ועד לימינו אנו. קבלו טריילר חדש (לא זה שכבר יצא באוקטובר).

Justin Bieber: 'Never Say Never' Exclusive Clip from Hollyscoop on Vimeo.

ריהאנה חובבת קשירות והמעריצים תוססים

אין תמונה
מעוררת ויכוח בין המעריצים. ריהאנה

ריהאנה סוף-סוף משחררת את הקליפ המלא לשיר "S&M".אחרי שהופץ טיזר קצר שבו נחשפנו לעולם הצבעוני והקינקי של הזמרת, ניתן לראות כי הוידיאו המלא לשיר לא שונה ממה שכבר ראינו. הקליפ מציג טוויסט על המיניות והנשיות של ריהאנה וכולל הרבה לייטקס, קשירות למיניהן, צבעים חזקים ומפוצצים אה-לה-דיוויד-לה-שאפל ומחווה קטנה ומשעשעת לרכילאי הצמרת פרז הילטון.

התגובות לקליפ הפרובוקטיבי לא איחרו לבוא ומעריציה של ריהאנה חלוקים בדעותיהם – חלקם חושבים כי אכן מדובר בפרובוקציה לשמה ומאשימים את הזמרת בזלזול וזילות הגוף הנשי (או במילים אחרות – קוראים לה בשמו של המקצוע העתיק ביותר שקיים), ואחרים מחזקים את ידה ומריעים לה על האומץ לצאת לאור עם שיר ווידיאו שחוגגים את מיניותה המשוחררת. צפו בוידאו לשיר "S&M" של ריהאנה והחליטו באיזה צד אתם.

>> מזרחית VS מטאל, בכיכובה של אוריה קליסה