אין תמונה
משוגעת כהרגלה. קשה

מכל כוכבות הפופ קשה היא בדרך כלל הכי מוחצנת, פרועה וחצופה, כזו שנהנית להשתולל ולשים פס על כולם. ככה היא גם בקליפ החדש שלה "Crazy Kids", בו מתארח וויל איי אמ, עם שיר שיוצא כסינגל השלישי מתוך אלבומה השלישי "Warrior".

גם כאן קשה היא סוג של ערסית בלונדינית שממלאת את עצמה בזהב ובתכשיטים, רוקדת במסיבה גדולה ולא דופקת חשבון. הצמות בשיער שלה מוזהבות, העגילים שלה בצורת לב ענקיים, מלאה בטבעות וצמידים וכמובן מחשוף נאה, כשהיא חובקת על הספה צמד כלבים ענקיים.

וויל איי אמ מגיח כהולוגרמה המוקרנת על קסדתו של אסטרונאוט ומספיק לצעוק בעברית "מזל טוב!", לפני שקשה עוברת לחלק השני של הקליפ - מסיבת בריכה עם "מלאכי גיהינום" מבוגרים וכרסתנים. אפילו בקטע של הקליפ שבו היא מציגה לכאורה ביוטי-לוק איכותי - הבחורה פשוט נראית פרחולה. כן, טוב טעם תמיד היה הקטע החזק שלה.

 

מייג'ור לייזר מנפחים לעולם את התחת

ההרכב "מייג'ור לייזר", שאחרי ללהיט "Watch Out For This" ("בומאייה"), שבימים אלה מככב לכם ברדיו, מתמחים בחיבור בין מוזיקה אלקטרונית להשפעות דרום אמריקניות, קאריביות וג'מייקניות. אבל מסתבר שה"בומאייה" היה רק הספתח, כי אתמול שחררו "מייג'ור לייזר" את הפצצה האמיתית של הקיץ - הקליפ "Bubble But", עם להיט מהאזנה ראשונה, בו מתארחים על לא עוול בכפם ברונו מארס, 2Chainz, והצמד טייגה ומיסטיק

כל מי שאוהב לצפות בישבנים נשיים שמנמנים ורוטטים ימצא כאן את מבוקשו - ובגדול. מי שלא - בטח יתבאס. הכל מתחיל כשמפלצת ענקית בדמות אישה שחורה נוחתתת בכדור הארץ ומפיה יוצאים צינורות ניפוח, אשר מתחברים לישבניהן הפחוסים של נשים לבנבנות ומנפחים אותם לגודל רציני. המסר ברור: האישה השחורה (אולי דרום אמריקנית) עם הישבן הגדול מנפחת את התחת ללבנות. יש כאן הרבה מאוד פוזיציות ותנועות ריקוד שנועדו רק לדבר אחד - למלא לנו את הפרצוף בעכוזים שופעים ומתנענעים.

 

קלי קלארקסון מצילה ילדה באייטיז

כנראה שהאייטיז הגיעו גם ללב הפופ-רוק המיינסטרימי של אמריקה. אחרת איך ניתן להסביר את " People Like Us", היר הקליפ החדש של קלי קלארקסון, והסינגל השלישי מתוך אוסף הלהיטים החדש שלה, שיוצא כעת, ונשמע הכי 1987, כאילו היא מתחרה במדונה של פעם.

אוקיי, אז קלי נראית טוב, ומתחפשת למדענית שמשתתפת בניסוי, כדי להציל ילדה ששבויה על ידי המדענים האחרים. אבל השיר עצמו מיושן, כמעט כמו האפקטים הממוחשבים. זה נראה כאילו תעשיית הפופ מנצלת את הרטרו לאייטיז כדי להוציא קליפים לו-באדג'ט שגם נראים אייטיז. איך שרים הדג נחש? זה הזמן להתעורר.