אין תמונה
בריטני ספירס והמעריץ שמאחוריה

מפלס הריגושים בהופעות הפופ הגדולות בעולם עולה כל הזמן, ומי אם לא בריטני ספירס תתרום אליו את תרומתה הלא צנועה (תרתי משמע).

בהשקת המופע החדש שלה "פאם פאטאל", אליו יצאה בעקבות האלבום האחרון שהוציאה, דובר על כך שבריטני מתכוונת לרקוד את השיר "Lace and Leather" ("תחרה ועור") כאשר היא רוכנת על ברכיו של בן זוגה.

מסתבר שבריטני החליטה ללכת על הקונספט, אבל דווקא עם מעריץ. בהופעה שלה שהתקיימה ב"פביליון" בסאן חוזה שבקליפורניה, העלתה בריטני לבמה מעריץ ולכאורה קשרה את ידיו מאחורי עמוד. אז, תוך כדי השיר, היא טיפסה עליו והתיישבה על ברכיו.

בהמשך היא נעמדה מעליו וכמו חנקה אותו בצעיף פרוותי. להשלמת המהלך וכדי שלא יהיו מקום לטעויות, בריטני כרכה את רגליה מסביב לצווארו של הבחור הנדהם. איזה כיף לו.

רומן מסתורי בקליפ "I Wanna Go"

בנוסף, היום מוציאה בריטני ספירס את הקליפ החדש ללהיט "I Wanna Go" מתוך אותו אלבום. סיפור המסגרת של הקליפ הוא חלום שהוזה בריטני באמצע מסיבת עיתונאים.

החלום כולל הופעה ספונטנית ברחוב, חשיפת החזה מול עיניהם המשתאות של מעריצים באמצע הרחוב, בדיקה גופנית צמודה משוטר ויציאה למסע דרכים במכונית עם גג נפתח עם טרמינייטור מסתורי ששופך על עצמו חלב. בסוף מתגלה שחלק מהחלום קיים גם במציאות. אמאל'ה.

>> הנשיקה הלוהטת של ג'סטין ביבר