ניקול שרזינגר האמריקנית ושריל קול הבריטית הן שתי זמרות פופ שמזוהות יותר מכל עם היותן שופטות בגרסה הבריטית של תוכנית ריאליטי הכשרונות "אקס פקטור".

כעת השתיים הוציאו במקביל צמד קליפים, שרזינגר את "Your Love" המרהיב שמתרחש כולו על שפת הים וכולל צילומי יום ולילה (מרהיבים עוד יותר), וקול את "Crazy Stupid Love" בו מתארח הראפר טיני טמפה, קליפ שמתקיים כולו בחלל של מחסן תת-קרקעי שמוסב למועדון לילה מגניב.

שרזינגר בת ה-35 הוציאה שיר פופ-דאנס קיצי לגמרי עם השפעות גרוביות, לטיניות ואורבניות, שהוא גם הסינגל המוביל כרגע מאלבומה השני שצפוי בקרוב. שרזינגר צילמה את הקליפ בחופי מאליבו, כשהיא לבושה במיטב בגדי החוף שלה, בהם היא נראית סקסית מתמיד. יחד עם רקדן ראשי ועוד חבורת רקדנים היא נעה על החוף נהדר ונותנת את התחושה של להיט קיץ מגניב. כשהקליפ מגיע לפרק הלילי שלו הצילומים שובי עין והתוצאה נהדרת.

גם שריל קול בת ה-30 נראית סקסית מתמיד בקליפ לסינגל המוביל מתוך אלבומה הרביעי שצפוי לצאת בנובמבר הקרוב.קול אוספת סביבה בקליפ חבורת בליינים ומבלה איתם במסיבת ריקודים. זה לא היה אמור להיות הרבה מעבר לעוד טראק וקליפ מועדוני עכשווי רגיל, אלא ששריל קול משדרגת אותו עם הגוף המושלם ותנועות האגן שלא משאירות מקום רב לדמיון. תסתכלו עליה ותבינו.