טימבלנד (צילום: Scott Gries, GettyImages IL)
שוקל מעבר לקרוקס. טימבלנד | צילום: Scott Gries, GettyImages IL

האלבום הקודם של טימבלנד ניפק כל כך הרבה להיטים, שצריך להיות באמת סוג של חרש בשביל לא לזהות היום הפקה שלו מהרגע הראשון שהיא מתנגנת. יתרון או חסרון?

זה בדיוק יהיה המבחן של אלבום ההמשך "2 Shock Value", שחוץ משם זהה לקודמו, צפוי להביא לאוזנינו עוד מאותו הדבר. כלומר: טימבלנד בעמדת המפיק מארח את השמנא וסלתא של תעשיית הפופ האמריקנית על כל גווניה: היפ הופ, רוק ואלקטרו-פופ.

אחרי שלל שמועות, עיקרי הרשימה הסופית נראים בערך ככה: ג'סטין טימברלייק (שני קטעים), קייטי פרי, מיסי אליוט, ניקלבק, ברנדי ואפילו הזוועתית מיילי סיירוס.

שיתוף הפעולה עם שאקירה, "Give It Up To Me", נלקח כזכור בסוף ברגע האחרון לאלבום שלה. "Morning after Dark" הוא אם כן הקטע שנבחר לתפקד על תקן הסינגל הראשון, שיככב גם בפסקול "דמדומים" השני. בניגוד למצופה נטול אושיה סלבית על המיקרופון, אלא דווקא תגלית חדשה שלו: זמרת צרפתית אמריקנית בשם So-Shy.

ההמשך פחות מפתיע: מדובר אומנם בלהיט משמיעה ראשונה, אבל בטח לא משהו שלא שמענו מטימבה קודם (פלוס שימוש מוגזם באוטוטיון). זה די חבל, כי באלבום החדש של ג'יי זי הוא דווקא מצליח להפתיע בחלק מהקטעים, אם כי לא אמרנו נואש מלחכות להברקות נקווה גדולות יותר באלבום המלא