אין תמונה
מרילין מונרו השחורה של פארל וויליאמס

פארל וויליאמס, משחרר את הסינגל "מרילין מונרו", ללהיט הדיסקו-פופ, השיר שפותח את אלבומו האחרון "Girl", העוסק בהעצמה נשית, וזכה לשבחי המבקרים.

השיר עצמו מדבר על אהבה ותשוקה כלפי בחורה. וויליאמס שר שהא רוצה אותה כל כך, עד שהוא מעדיף אותה אפילו על פני נשים שהתפרסמו בנשיות וביופי שלהן - מרלין מונרו, מלכת מצרים קליאופטרה וז'אן ד'ארק הצרפתיה. בתחילת השיר הוא שר את המילה "אחרת", ומיד אחריה מסביר: "השיר הזה מוקדש לכל האוהבים. מה אנחנו יכולים לעשות? אנחנו רומנטיקנים חסרי אונים. אנחנו לא יכולים שלא להימשך למי שאנחנו נמשכים אליו. אז בואו נרקוד, ונרומם אחד את השני".

וויליאמס, כוכב הפופ הכי חם בעולם כיום, לא חושש להציג על העטיפה הרשמית של הסינגל "מרלין מונרו", את הגרסה שלו לשחקנית המנוחה, שכבר הפכה מזמן לסמל של נשיות, חושניות וסקסיות, ובעיני רבים לאידיאל היופי הנשי של אמריקה במחצית השניה של המאה העשרים.

מרילין מונרו של פארל וויליאמס היא דמות של אישה שחורה, שיותר ממה שהיא מזכירה את המקור, ששרה "יום הולדת שמח" לנשיא קנדי והלכה לעולמה בטרם עת, מזכירה יותר את עבודות האמנות של אנדי וורהול, ששיכפל את דמותה עשרות פעמים ויצר ממנה אייקון פופ.

וויליאמס, האיש והכובע, שאחרי ללהיט העכשווי הענק "Happy", והוא גם הזמר בלהיט-העל "Get Lucky" של הצמד הצרפתי "דאפט פאנק", הופיע בסוף השבוע בתוכנית הפופולרית "סאטרדיי נייט לייב", ונתן בה ביצוע מרשים ל"מרלין מונרו" בליווי תזמורת כלי מיתר.

פארל וויליאמס שר את "Happy" ואת "Marilyn Monroe" ב-SNL

Pharrell Williams - Happy + Marilyn Monroe [SNL] by eidurrasmussen