דיוויד גואטה (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
הומניטרי. גואטה | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

דיוויד גואטה, ינחת ב-17 באוקטובר בישראל לצורך הפסטיבל האלקטרוני ב"היכל מצדה", ובינתיים הוא מתגייס למען נזקקי העולם, דרך ארגון האומות המאוחדות (האו"ם).

גואטה משתתף בקמפיין לקראת יום ההומניטריות הבינלאומי, שמטרתו העלאת מודעות הציבור לסיוע הומניטרי ברחבי העולם, וכן לאנשים שמסכנים את חייהם במטרה לספק אותו.

תרומתו של הדיג'יי מס' 1 בעולם למען הקמפיין היא הקליפ החדש "One Voice", בו הוא משתף פעולה עם מיקי אקו, שזכור מהלהיט "Stay" של ריהאנה.

הקליפ כולל צילומים של נזקקים לסיוע מרחבי העולם, ביניהם גם ילדים אפריקניים, שהפכו לסמל החמלה (או חוסר החמלה) האנושית, לצד קטעים סוחפים מהופעות של גואטה ברחבי העולם.

המנגנון עובד כך, שעבור כל שיתוף של הקליפ ברשת בתוספת אמירה אישית (במילה או יותר), שמטרתה להעלאת המודעות ההומניטרית בעולם, תינתן תרומה של דולר אחד למען המטרה.

"למוזיקה יש את הכוח לחבר בין אנשים", אומר דיוויד גואטה. "יחד נוכל להשתמש בקולות שלנו לגרום לשינוי עבור אנשים במצוקה ברחבי העולם. לכבוד הוא לי להיות חלק מהקמפיין, בו יש לציין מילה אחת המתארת את הדרך לשינוי עולמי בשילוב צפייה בקליפ, הכל כדי לעזור לאומות המאוחדות לאסוף כסף למטרה זו. זהו דבר מדהים בעיני".

>> הצביעו למצעד הלהיטים של ריהאנה!