ניקי מינאז', הליידי גאגא של ההיפ הופ, מוציאה את הקליפ "Pills N Potions", שבו היא שרה באלגנטיות, באיפוק, כמעט במלכותיות, מילים של כמיהה לגבר, המיוצג על ידי הראפר "דה גיים", מקועקע, מזוקן ומסוקס, שמזכיר כאן קצת את לה-ברון ג'יימס.

היא מעשנת סיגריה באלגנטיות, מתחבקת איתו, חובשת אוזני שפנפנה לבנות, בוכה בדמעות כסף, חושפת ברזלים מעוצבים בשיניים ונשארת רק עם מכנסיים וסרט הדבקה על הפטמות.

עוד ב-mako מוזיקה:

כשהיא לבושה, הקו של מינאז' הרבה יותר נקי ואלגנטי מבעבר, בעיקר בצבעי שחור ולבן - חולצה לבנה שקופה, בהמשך גופייה לבנה פשוטה, באמצע מכנסי טניס לבנים ומעליהם גופיית ספורט תואמת, שתי שמלות שחורות - אחת מינימליסטית והשנייה עם פרווה שחורה (מקווים שסינתטית), ועדיין לא מורכבת מדי, וכיוצא באלה.

ברקע דימויים של ארנבים, עננים ורודים וסגולים, מעין טייפ שעף באוויר, כרית כסף שנמעכת ומותכת תחת נעל עקב, ואנימציה שמראה סיגריית כסף שנמסה, כדורים יוצאים מצנצנת ובית נמס בצבע תכלת.

במקביל לגאגא, שעברה מדמויות מוטרפות ומיצגים גרנדיוזיים לאפיל אמנותי יותר, כך גם מינאז' מנסה לסגל לעצמה אווירה של סט צילומי אופנה יוקרתי עם רקע נקי ואיפור פשוט. מתנת הפרידה של "הילדה הרעה של ההיפ הופ" מדמותו של הנשיא פרס שכה מעריץ אותה? לא נכחיש זאת.

אין תמונה
"הגברת היחידה שאני רוצה לראות ביום ההולדת שלי היא ניקי מינאז'! ניקי מינאז!"

 

פיקסי לוט, קאן ועכשיו

פיקסי לוט, הבריטית בת ה-23, מוציאה את הקליפ ל-"Lay Me Down" ("תשכיב אותי"), שיר פופ-דאנס שנשמע מיושן בכוונה עם השפעות עדינות בסגנון "מוטאון" של שנות ה-60' ו-70', והסינגל השני מתוך אלבומה השלישי שיישא את שמה וייצא רשמית ב-4 באוגוסט.

הקליפ צולם בקאן שבריברייה הצרפתית - העיר שמארחת בכל שנה את פסטיבל הסרטים מהנחשבים בעולם. פיקסי מצולמת במלון, על שפת הבריכה, במכונית ספורט אדומה וכמובן על יאכטה, עם מראה ואווירה שמזכירים, בהתאם למוזיקה, את שנות ה-60' מהצד היוקרתי שלהן, בסגנון הנערות מסרטי ג'יימס בונד מאותה התקופה.

 

"וואן ריפבליק" ילידים

להקת "וואן ריפבליק" שחררה את הקליפ "Love Runs Out", לסינגל החמישי ומלא האנרגיה מתוך אלבומה החדש "Native".

בקליפ נראים חברי הלהקה בראשות הסולן ראיין טידר כשהם שרים, רוקדים ומנגנים על רקע מדברי בתוך אולפן, לצד אישה מבוגרת המנגנת בפסנתר, רקדנים שנראים כמו אנשי שבטים, ילדים שחומי עור וסוסים ועליהם פרשים. לקראת סוף הקליפ מתחוללת מעין סופה במדבר, אבל הריקודים לא נפסקים, אנרגטיים כשיר עצמו.