אין תמונה
המלכה טארה. ביונסה

ביונסה נואלס לא עוצרת, ומנפקת בתקופה האחרונה שיר חדש בממוצע אחת לשבוע-שבועיים. תזכורת קצרה: הטראק הקצת מוזר "Bow Down, I Been On" שבישר על אלבום חדש בפתח, הקאבר ל"Back To Black" של איימי ווינהאוס מפס-קול "גטסבי הגדול", "Grown Woman", שהחל דרכו כ-"Mirrors" מהפרסומת ל"פפסי" ויצא כשיר מלא, ולאחרונה "Standing On the Sun", שהחל דרכו בפרסומת ל"H&m" והפך גם הוא לשיר מלא.

וכעת מגיע "Rise Up" מפס-קול סרט האנימציה "Epic", בו מגלמת ביונסה בקולה את דמותה של המלכה טארה. בכתיבת השיר מעורבת זמרת ויוצרת הדאנס Sia, שאחראית על כמה וכמה להיטים. את ההפקה המוזיקלית יצרו Hit-Boy ו-Chase N. Cashe.

מדובר בבלדת פופ סטנדרטית שביונסה משדרגת אותה בביצוע הקולי המיוחד שלה עם מלודיה יפה. זה לא בדיוק להיט הפופ החדש הגדול שלה שכולם מצפים לו, אבל נדמה שהשיר משרת את המטרה שלשמה נועד.

 

ריהאנה רוצה "real ni**a"

הראפר Wale מוכר בעיקר לחובבים ה"כבדים" של הז'אנר, אבל כשהוא מארח את ריהאנה בשיר חדש - כולם כבר יודעים מי הוא. זה קורה ברמיקס הרשמי לשיר שלו "Bad", הסינגל המוביל מאלבומו "The Gifted", שצפוי לצאת ב-25 ביוני.

ריהאנה נכנסת כאן לנעליה של הזמרת והיוצרת טיארה תומאס, שהשתתפה בגרסה המקורית. רירי מבצעת ראת הקטעים של תומאס וגם מוסיפה כמה חרוזים משלה. למשל, ריהאנה מצהירה ש"Bad girls want a real ni**a", כלומר - "בנות רעות רוצות גבר שחור אמיתי", תוך שימוש במילת הגנאי המפורסמת שהפכה לסלנג בקרב שחורים.

ואילו ווייל עונה לה: "Bad girls always end up unapologetic", כלומר "בנות רעות גומרות כשהן לא מתנצלות" - כמובן תוך שימוש בשם האלבום האחרון של ריהאנה. יפה להם.

>> ריהאנה תקבל על המופע בארץ 8 ורבע מליון ש"ח