"אני חשה את עצמי, אני חשה את עצמי, אני חשה את עצמי", פועה ניקי מינאז' בפתיחתו של "Feeling Myself", הדואט החדש שלה עם ביונסה שדלף היום. נכון שבאמריקנית מדובר ב"חשה" במשמעות המקורית של המילה, ולא בסלנג הישראלי, אבל התחושה היא שמינאז' באמת חשה כאן את עצמה קצת יותר מדי.

מדובר בשיר היפ הופ איטי, עם ראפ נחמד של מינאז', ושתיים וחצי כניסות של ביונסה, שקצת מעירות אותו לחיים - במיוחד הראשונה, שבה היא "עוצרת עבורה את העולם". אבל הסך הכל הכללי, ואין דרך יפה לומר זאת - די משעמם.

אולי השיר הזה יעבוד חזק ברדיו בארצות הברית (ואולי מישהו בארץ יחליט להפתיע איתו, נגיד גלגלצ), אבל הציפיות הכה גבוהות מהצירוף "דואט חדש של ניקי מינאז' וביונסה" מתנפצות על שיר שהוא לא להיט, ואפילו די מעורר פיהוק. איפה הוא ואיפה הרמיקס ל-"Flawless".

הדואט עם ביונסה מככב באלבום החדש של ניקי מינאז', "The Pinkprint", לצד השיר האישי והחושפני "All Things Go", השיר "Only" עם קליפ-המילים ה"נאצי" בשיתוף ליל וויין, דרייק וכריס בראון, הבלדה "Bed Of Lies" עם סקיילר גריי, והלהיטים "Anaconda" ו-"Pills n Potions". כמו כן כולל האלבום דואט עם אריאנה גראנדה בשם "Get on Your Knees", שכבר נשמע יותר טוב.

>> ד"ר דרה מעל ביונסה: המוזיקאי עם ההכנסה הגבוהה ביותר