אין תמונה
רק את מבינה מה עובר עלי

בשבועות האחרונים השם ג'סטין ביבר מככב בכותרות כשביבו מילים כמו משטרה, מעצר, חיפוש, סמים, הסגרה, סמסים, סלינה גומז וגירוש לקנדה.

אבל לביבר יש גם קריירה מוזיקלית והוא משחרר את הקליפ החדש לשיר "Confident", שיר שבו הוא, כזכור, מתאר קיום יחסי מיןעם בחורה לוהטת, כאשר היא הבטוחה בעצמה (ומכאן שם השיר), והוא חסר הניסיון.

הקליפ, שנמשך 6 דקות, כולל הופעה של הראפר Chance שמשתתף בשיר, וגם קטע של סרט קצר, ללא מוזיקת רקע, בו ביבר מתחיל עם בלונדינית שהוא פוגש במקרה בדוכן חטיפים, היא מנפנפת אותו, הוא רודף אחריה ובסוף זוכה בה.

את הבלונדינית הלוהטת ששולחת אותו לחפש את החברים ובסוף נכנעת לנשיקה שלו, מגלמת הדוגמנית השווה קיילין רוסו, שמעריצי ביבר מכירים וזוכרים היטב מהקליפ הקודם שלו "All That Matters", שיצא לפני כחודש וחצי. גם שם נפלה בזרועותיו המסוקסות של הביקר והתנשקה איתו בלהט. מדובר, אם כן, בהמשך מגמה מבורך.

האם הדוגמנית הבלונדינית היא זו שתגאל את ביבר מחיי הרווקות הפרועים, או שהחיבור ביניהם מקצועי בלבד? ואולי רוסו תופיע בקליפ הבא של ביבר כדי ליצור טרילוגיה? נחכה ונראה, ובינתיים נקווה שביבר לא יגורש מארצות הברית.

אין תמונה
כולם נגדי עכשיו

אין תמונה
אני אחשוב עליך גם בקנדה