מדונה בוומבלי. 20 ספטמבר 08 - 7 (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
מאחרת | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

מדונה – Miles Away
שלושה חודשים לפני שהיא נוחתת גם אצלנו, משחררת מדונה באיחור לא הכי אופנתי קליפ חדש לשיר "Miles Away", שבמקור יצא לרדיו כסינגל כבר בסוף שנה שעברה, אבל התקבל משום מה במצעדים בשקט יחסי ולא אופייני למלכת הפופ. יתכן שהסיבה היא בדיוק בגלל שלא היה קליפ. כצפוי מהאיחור, אל תצפו הפעם לקליפ מתוסרט עמוס אפקטים, אלא יותר לאסופת צילומי וידאו וקטעי בק-סטייג' שלקוחים מתוך סיבוב ההופעות הנוכחי שלה "Sticky & Sweet Tour", שאת אקורד הסיום שלו אם ירצה השם נראה כאן ב-1 בספטמבר.

ר.י.ו – After The Love
אחרי שהשתלטו על הקיץ שעבר עם Shine On המדבק והוציאו בחורף את "When The Sun Comes Down", ינסה הצמד הגרמני ר.י.ו לעשות את זה שוב בקיץ 2009, והפעם עם השיר "After The Love", שמסתמן כמדבק לא פחות. כמו קודמיו בתפקיד גם הסינגל השלישי של הפרויקט לא אמור להיתקל בבעיות מיוחדות בדרך לפלייליסטים של תחנות הרדיו וללפטופים של הדיג'יים, הודות לווייב הג'מייקני המשומש, שאומנם יצא מכל החורים אבל עובד בכל פעם מחדש על האוזן. ועל הרגליים.

הפוסיקט דולז חושפות את הלכלוך; ג'רמייה בעקבות אר.קלי ואשר

פוסיקט דולס4 (צילום: Bill Pugliano, GettyImages IL)
פוסיקט פייט | צילום: Bill Pugliano, GettyImages IL

הפוסיקט דולז וניקול שרזינגר – Hush Hush Hush
לא מעט חיכוכים נרשמו בגזרת הפוסיקט דולז בחודשיים האחרונים, רובם סובבים סביב הסולנית הנאה ניקול שרזינגר, שזוכה ליחס מפנק במיוחד מצד חברת התקליטים שלהן, הרבה יותר משאר חברותיה ללהקה, כחלק מניסיון להכשיר אותה לקריירת סולו בעתיד. תיעוד מופלא לסכסוך אפשר לראות בקטע מתוך הופעה באריזונה, בה הקפידה חברת הלהקה מלודי ת'ורתון לספר לקהל מה באמת קורה מאחורי הקלעים. לא ברור אם זה בגלל החוזה המחייב או המיתון המתמשך, אבל נכון לעכשיו אף אח מהחברות לא הודיעה על עזיבה והן ממשיכות לשחרר סינגלים כרגיל. "Hush Hush Hush" הוא הסינגל הרביעי מתוך הדיסק האחרון שלהם "The Doll Domanation". הוא יוצא עכשיו בגרסה חדשה, הכוללת גם עיבוד חדש ודאנסי יותר, שמכיל מחווה קטנה לקלאסיקת הדיסקו של גלוריה גיינור "I Will Survive".

ג'רמייה – Birthday Sex
אם יש משהו שהאמריקאים עדיין אוהבים יותר משירים של ליידי גאגא, זה כנראה בלדות RNB סליזיות. אר.קלי עשה מזה קריירה, אשר עשה מזה מיליונים ועכשיו מצטרף לחגיגה התגלית החדשה של הלייבל דף ג'ם, זמר ה RNB ג'רמייה, שהסתער בשבועות האחרונים על מצעד הבילבורד עם הלהיט המעולה שלו "Birthday Sex" והפך בין לילה לאליל בנות חדש. לא מפתיע בהתחשב בטקסט שמשתדל להסביר למאזיניו איך לספק מינית את החברה שלהם ביום ההולדת שלה.