ניקוי רעשים 27: מסתמן איחוד של גאנז אנד רוזס

ניקוי רעשים 26: מיילי סיירוס יורדת על אמריקה - "זו הפטמה שמפריעה לכם"

  • בסיבוב ההופעות הנוכחי שלה טיילור סוויפט צירפה אליה כל כך הרבה חברים, שהשאלה המתבקשת באמת היא מי לא בחבורה שלה. ומתברר שלשאלה הזו יש תשובה די מבאסת: ריהאנה. בראיון שפורסם השבוע הזמרת נשאלה האם תעלה אי פעם לבמה של טייילור, והתעקשה על כך שאין סיכוי. "זה לא הגיוני", היא אמרה, "אני לא חושבת שהמותגים שלנו דומים, הם לא מתאימים, ואני לא חושבת שהקהלים שלנו דומים". סיבה נוספת שכמובן לא הוסגרה היא העובדה שריהאנה היא חברה טובה של קייטי פרי, האויבת המושבת של סוויפט. אך כנראה שלא מדובר באיבה של ממש: "לדעתי, היא מודל לחיקוי. אני לא". אם להיות מחוץ לרשימה, אז רק ככה.

  • עוד דבר שגילינו על ריהאנה השבוע - האלבום הזה שכולנו מחכים לו כבר מתחילת השנה? כן, הוא לא ממש מוכן. אז מה אם יצאו כבר שלושה סינגלים מתוכו לפני חודשים ארוכים ("FourFiveSeconds" ו"Bitch Better Have My Money"). מה שכן, היא הבטיחה שלמעריצים שצמאים למוזיקה חדשה שלה מחכה "משהו מעולה".

  • לנה דל ריי, לעומת זאת, היא מישהי שעומדת בהבטחות שלה. האלבום החדש שלה "Honeymoon" יוצא היום, אחרי ששירים חדשים מתוכו נחשפו לאורך התקופה האחרונה וגם האיטלקית השוטפת של לנה ב"Salvatore". ריהאנה, וואצ' אנד לרן:

  • אחרי תקופה מפוארת בה בריטני ספירס שלטה בווגאס ובדרך לרזידנס הנוצץ של ג'יי לו, קבלו את האמן הבא שיתארח בעיר האורות למופע קבוע: ליונל ריצ'י. סתם למקרה שאתם בעיר באפריל/מאי 2016 וג'יי לו בדיוק סובבה את הקרסול.

  • אלטון ג'ון הכריז השבוע שהוא היה רוצה לשוחח עם פוטין פנים אל פנים על כל נושא זכויות הקהילה הלהט"בית. כן, הוא שיער שהנשיא הרוסי יצחק על הרעיון, אבל הוא כלל לא שיער שכל רוסיה תצחק יחד איתו. ימים ספורים אחרי ההכרזה הזו, אלטון ג'ון גילה שפוטין התקשר אליו בתגובה וביקש לדון איתו בנושא זכויות הקהילה. אמנם הממשל הרוסי הכחיש - וגם לא שיקר, שכן היה מדובר במתיחה טלפונית של שני כוכבי טלוויזיה מקומיים. תגובתו של אלטון ג'ון? "מתיחות טלפוניות הן מצחיקות, הומופוביה לעולם אינה מצחיקה". בואו נראה אם המתיחה באמת היתה שווה את זה:

  • מה יותר טוב מסם סמית' בשיר של דיסקלוז'ר? סם סמית' ודיסקלוז'ר בשיר של דרייק! האחים הבריטים יוציאו בשבוע הבא את האלבום השני והמצופה שלהם, "Caracal", ועל הדרך הם מפרגנים בקאבר לשיר החדש של דרייק "Hotline Bling" (שמתחיל ב-8:55):

  • את נוטי בוי אתם כנראה מכירים בעיקר בזכות ה"לה לה לה" של סם סמית', אבל ביונסה הולכת לשנות את המצב הזה בקרוב מאוד עם שיר חדש של המפיק בו היא משתתפת:

הפינה של טיילור

  • טוב, אז ריהאנה לא תהיה בחבורה של טיילור. אבל מי כן? אין ממש דרך לדעת - טיילור חשפה השבוע את האופן בו היא מצרפת חברים אל במות הענק עליהן היא מופיעה, ומתברר שזה עסק די ספונטני. אורחים כמו סלינה גומז או אלן דג'נרס פשוט מגיעים להופעות כדי לראות אותה, והיא רק מנצלת את ההזדמנות כדי להעלות אותם לבמה. מה שתגידי.
  • יכול להיות שההזדמנות להעלות את קלווין האריס לבמה הולכת ומתחמקת, כי לפי דיווחים לבן זוג נמאס להיות עדיפות שניה מהבסטיז של סוויפט. 

  • אבל אל תדאגו, עדיין יש למה לחכות: בעוד שלושה ימים בדיוק אלבום הקאברים של ריאן אדמס ל"1989" ייצא לאוויר העולם! תנו להתרגשות של טיילור להדביק אתכם: