ניקוי רעשים 26: מיילי סיירוס יורדת על אמריקה - "זו הפטמה שמפריעה לכם"

ניקוי רעשים 25: קלי קלרקסון שרה ציטוטים מטינדר, וזה קורע

 • עשינו כל מאמץ להשאיר את טקס ה-VMA השנתי מאחורינו, תאמינו לנו, אבל המהומות רק ממשיכות להדהד ולהוליד מהומות נוספות רק ממשיכות להגיע. הטקס שנערך בליל יום ראשון האחרון כלל נאום נשיאותי, ריב ביצ'י על הבמות, ריקוד סולחה מאושר ואחד ג'סטין ביבר שהתפרק על הבמה בדמעות.

  מתברר שהדמעות האלו נבעו מאושר: "זה הציף אותי ברגשות, רק עצם ההופעה", ביבר אמר השבוע, "פספסתי כמה כניסות וזה קצת אכזב אותי. אבל פשוט כולם, כל התמיכה, בכנות לא ציפיתי שהקהל יתמוך בי ככה. בפעם האחרונה שהופעתי בטקס, ירדתי לקריאות 'בוז'. עבדתי כל כך קשה על האלבום הזה, על להפוך לאיש שאני רוצה להפוך - ואי אפשר שלא להרגיש ששופטים אותך. כל כך רציתי לנצח, סיכנתי הכל. וזה היה אותנטי ואמיתי, כי רציתי את זה עד כדי כך". את כל זה ביבר סיפר לג'ימי פאלון רגע לפני שהלך להוכיח את יכולות התיפוף שלו מול איש ה-Roots קווסטלאב:

 • רק עוד טיפת VMA, ברשותכם, כי אחרי שניקי מינאז' פתחה פה על מיילי סיירוס, לא חשבנו שמישהו יעז להפר את הדממה מצמררת הדם בפרשה הזו. ואז הגיעה אזיליה בנקס. מה לזמרת עם הפה הכי גדול בטוויטר היה להגיד בנושא? "כולכן ביצ'ס גרועות שעושות מוזיקה משעממת לאללה וגונבות את הסטייל שלכן מבנות מדאונטאון ניו יורק". ועוד קצת: "ממש מצחיק לקום ולראות 'ניקי או מיילי רבות' או 'ניקי או טיילור רבות' כשכולכם עושים מוזיקה בסיסית". אתם מכירים את הפתגם: 'זה לא נגמר עד שהגברת השמנה שרה'.
 • טוב, עכשיו כשכל טיפות ה-VMA האחרונות יצאו לנו מהמערכת, אפשר להמשיך לדברים החשובים לא פחות שניסו לחמוק לכולם מתחת לאף במהלך המהומות. למשל, הדיבורים על כך שהאלבום השלישי והכל כך מצופה של אדל, שכנראה ייקרא "25", ייצא עוד ב-2015. זה מה שאומרת השמועה.

 • או למשל, 12 השניות הקסומות האלו בהן דיימון אלברן שר לפיל המתוק "מר טמבו" את השיר שהקדיש לו באלבום האחרון:

 • או למשל, השמועות על כך שאחרי יותר מ-20 שנות נתק וכעס הדדי, יתכן שאקסל רוז וסלאש יסכימו לשתף פעולה וייאחדו את גאנז אנד רוזס?! (המקורית, לא זו שהיתה בישראל). לאחרונה דובר על כך שהכעס בין שני הענקים המובילים באגדת הרוק משנות ה-80 החל להתפוגג ושהם עובדים על חברות מחודשת ביניהם. אנשים שמקורבים אליהם אומרים שבהחלט ייתכן שהחיבור הזה יוביל לאיחוד, וש-2016 תהיה שנה גדולה למעריצי הלהקה. אפשר להמר שעם קצת תושייה, האיחוד הזה יעבור מתישהו גם בישראל.
 • ועוד משהו שלא כדאי לכם לפספס הוא הקליפ החדש והאפי של מאקלמור. זה ממש נראה כאילו הראפר האוסטרלי רצה להראות לאנשי האפטאון פאנק ברונו מארס ומארק רונסון שהוא ואנשי הדאונטאון אוכלים אותם בלי מלח, וששני הקליפים האלה הולכים להפוך לסצנת ראפ-אוף/דאנס-אוף אולד-סקול בכל רגע. כל כך הרבה יותר טוב מריבים בטוויטר.

 • בענייני אולדסקול וראפ-אוף, אם התאהבתם ב"Straight Outta Compton" בטח תשמחו לשמוע שהיוצרים כבר מתכננים סרט המשך שייתעד את הימים של ד"ר דרה בלייבל הראשון שלו, "Death Raw Records". תתחילו להמר מי ילוהק כטופאק ומי ילוהק לתפקיד של סנופ דוג.

 • אבל תכל'ס הדבר הכי חשוב/חמוד/מרשים שפספסתם השבוע הוא הילד בן ה-10 הזה, שהגיטרה שלו הגיעה עד אל בי.בי.קינג שבשמיים:

הפינה של טיילור

 • טיילור חגגה השבוע עם 4 פרסים חדשים שהצטרפו לאוסף העצום שלה (לבחורה הזו יש 228 פרסים חבר'ה, והיא רק בת 25. ומה אתם עשיתם היום?). היא חגגה גם עם קליפ חדש ל"Wildest Dreams" (שבפחות משבוע צבר יותר מ-20 מיליון צפיות. מה!!!). אבל לא חסר מי שמנסה להרוס לטיילור את המסיבה. נגיד, מלא אמריקאים שטוענים שהקליפ החדש שלה מביא אותה לרמה חדשה של גזענות ושמירה על לבנבנות צחה בעבודותיה. או נגיד, המעריץ הזה שקפץ לבמה בזמן שטיילור שרה את "Style". אבל בינתיים, שום דבר לא מפריע לה לחגוג: 
 • רגע לפני ה-VMA וכל החגיגות, טיילור סוויפט הגשימה לנו חלום ילדות כשהעלתה את אווריל לווין לבמה וביצעה איתה את "Complicated". 

 • חייבים להודות שדממת האלחוט שטיילור שומרת עליה מיום הטקס ועד לכתיבת מילים אלו היא די מלחיצה. ציוץ לא צויץ. טיילור, אנחנו במתח, מה את עושה שם בטירה עם החתולים שלך? מחכים לעדכון, תודה.