טפט חמישיית הגמר (יח``צ: mako)
רינת מוסרת ד"ש עם שיר. חמישיית הגמר | יח``צ: mako

דיירי בית האח הגדול הוכיחו עד עכשיו שהמוזיקה מהווה חלק מרכזי בחייהם, ואם היו מצליחים לשמוע אילו שירים בחרה עבורם הילה אקראי, בטח היה להם הרבה מה להגיד בנושא.

רגע לפני הגמר הגדול ביקשנו מדיירת נוספת שהיתה בבית, רינת גיטר, להקדיש שיר אישי לכל אחד מדיירי הבית שנמצא בחמישיית הגמר: עמיר, ליהיא, סיוון, נופר וג'קי. בניגוד למקרים אחרים בהם התאומות רינת ושירן עושות הכל יחד, הפעם הוחלט ביניהן שרק רינת תשתתף בבחירה, כדי להפוך אותה ליותר אישית

ואלו ההקדשות של רינת:

לנופר: שלומי שבת – מה ששלי שלך
"נופר ואני התחברנו בבית ושתינו כי התחברנו לשיר הזה, ביחד. היינו שרות אותו יחד, היינו שרות אותו בלי סוף, ממש היה לנו כיף איתו".

לליהיא: מאור דניאל – "לכי תספרי לכולם"
"בגלל שהיא היתה מאורסת לאבירם והחליטה ללכת עם עתי. היא אמרה לכולם שהיא מתחתנת ופתאום עשתה שינוי".

לעמיר: משה פרץ - "אין כמוך"
"הייתי שרה לעמיר את זה בתוך הבית 'אין אין מי שאוהבת אותי כמוך...", והוא היה רוקד ושר איתי והיה מבקש עוד הפעם. אני ועמיר בהתחלה לא התחברנו ובמשימת החלוצים התחברנו ונהיינו חברים והוא היה לוקח אותי על הגב ומבקש את השיר".

לג'קי: "אהבה יש באוויר" מ"מלך האריות"
"אני ויואב היינו מדקלמים את השיר הזה וג'קי היה שר אחרינו במלים שלו ומקדיש את זה לנופר. הוא היה מנסנ לזכור את המילים ומשנה אותן כדי שיתאימו לנופר, ואנחנו היינו חוזרים על השיר והוא היה מדקלם את זה אחרת".

לסיוון: שירי מימון - "תאהבי קצת את עצמך"
"בגלל הפזמון: 'את יודעת כבר טוב מה גורם לך לכאוב / הזמן לא משקר האתמול שרודף אותך / לא מלטף ולא מוותר / אם ביקשת תשובה לא שמעת אף מילה / איך בסוף האמת יש תמיד מחילה / איך שהוא מהסס שוב בנפילה / תאהבי קצת את עצמך'"

>> השירים שהילה הקדישה לפיינליסטים