דיירות בית "האח הגדול" דנה רן ולבנה "זוהרים" גוגמן ממשיכות במסורת ושרו היום קטע מהשיר המפורסם "אם אשכחך" של הזמר הדתי-חרדי בן סנוף, השיר שפתח לו את הדלת אל העולם החילוני והזרים אליו עד כה מאות הצעות להופעות בחתונות.

בן סנוף, מצידו, שמח שהשיר שלו הגיע לבית "האח הגדול", אבל הוא לא צופה קבוע בתוכנית: "אני לא כל כך רואה טלויזיה", הוא אומר ל-mako, "ובשבילי 'האח הגדול' זה דמות משפחתית. למרות זאת זה כיף לשמוע על העניין הזה, ואותי זה מרגש מאוד. מדובר בשיר שאני גאה בו מאוד ושמח שהוא מגיע לכל אוזן".

-קיבלת כבר תגובות?
"כן, קיבלתי עשרות טלפונים מאנשים שסיפרו לי ששרים עכשיו את השיר. חבל שאין לי את הערוץ הזה, ערוץ 20 אמרת קוראים לזה? אני עכשיו אזמין אותו".

בן סנוף שר: "אין כמו בבית"

ואם כבר בבית האח הגדול עסקינן, בן סנוף מוציא היום את השיר "אין כמו בבית", בסגנון הרגאיי, יחד עם הזמר אריה "אוריג'ה גזית. ךמילים וללחן אחראי איתי זילברשטיין, כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית תמיר צור.

מילות השיר מתארות, לדברי סנוף, "את השעות המתות שעוברות עלי לאחר שאני משמח חתנים וכלות וחוזר בשעות מאוחרות לבית שלי בצפת, כאשר אשתי כבר ישנה". מדובר בסינגל שלישי של בן סנוף מתוך אלבומו הרביעי. קדמו לו השיר "חמסה" והשיר "בואי בשלום".

כזכור, לפני כחמישה חודשים הופיע בן סנוף במסיבת הגייז של "אריסה" במועדון תל אביבי, וניסה לאחד ולחבר בין שני קצוות בעם ישראל.

"אין כמו בבית"

"יש שעות אני בדרך את כבר ישנה, הכבישים לא נגמרים לי אין לי שום מוצא / מחשבות עולות בדרך ואני לבד, מנסה הכל לשכוח ולשים בצד

אין מקום כמו הבית , שם נמצא הלב, עמוק בפנים אני יודע , רק אותך אוהב / כל מקום אליו נגיע יש לאן לחזור, את האושר והכח רק אותך אשמור

ישנם כאלה מחפשים את האושר במרחק, עד לקצה עולם נוסעים לחפש שם את עצמם / אני את התשובה מצאתי כאן אצלי קרוב, כל האושר הוא בבית וזה כל כך טוב

אין מקום כמו הבית , שם נמצא הלב, עמוק בפנים אני יודע , רק אותך אוהב / כל מקום אליו נגיע יש לאן לחזור, את האושר והכח רק אותך אשמור".