סאבלימינל
עם שרה. סאבלימינל

דיירי בית האח הגדול עוד לא יודעים את זה, אבל אנחנו זוממים להצמיד להם זמרים מפורסמים ולהקליט אלבום דואטים. רוב הסיכויים שזה לא יקרה, אבל מה אכפת לכם לפנטז יחד איתנו איך זה היה יכול להישמע.

שרה לוין וסאבלימינל - בת 60
המודחת הטריה מבית האח הגדול כבר בת 61, אבל מה אכפת לכם לפרגן לה בשנה אחת? בחודשיים שבהם שהתה בבית, ובמיוחד בשבועיים האחרונים, הפגינה שרה פטריוטיות ישראלית עיקשת מול הפרובוקציות של עדנה, ומי מאמני ישראל יותר פטריוט מסאבלימינל? כי "האח" מאחוריה והיא צופה אל הבאות.

תומר לנצמן עם דנה אינטרנשיונלסרט הודי
לרקוד ולשיר להיט הודי תומר כבר הוכיח שהוא יודע. כמי שלא סגור על המיניות שלו החיבור עם דנה אינטרנשיונל הוא טבעי, ופתאום לא ברור איך דווקא עידן יניב הקליט איתה את הדואט הזה ולא תומר לנצמן.

פותנה תביא את השלום

אלין לוי עם דניאלה פיקהשיר הזה ("אני שומעת..")
צמד האחיות פיק התפרק, ולדניאלה נהיה משעמם מאז שנגמרה העונה הקודמת של "רוקדים עם כוכבים". זה הזמן לאחד את הצמד מחדש, והפעם עם הבלונדינית הכי קלולסית שחולמת להיות זמרת. בכלל, השם "אלין פיק" נשמע לנו אחלה.

אין תמונה
עם סער. שלמה ארצי

פותנה וחדווה עמרני בלב אחד ("סאלאם עליכום")
כבר שבועיים שפותנה מנסה להשכין שלום בבית ומטיפה ש"איך יהיה שלום במדינה, אם פה בבית לא מסתדרים". האמת, צודקת. מאז מירה עוואד ששרה עם אחינועם ניני באירוויזיון לא היתה למגזר הערבי נציגה כל כך בולטת למען השלום. זה הזמן לחבר אותה עם חדווה עמרני והלהיט הגדול שלה, שהפסיד על חודה של נקודה ל"אבאניבי" וכמעט ייצג אותנו באירוויזיון בעצמו. אז "סאלם עליכום, בוא תגיד שלום".

סער שיינפיין ושלמה ארצי "לנגב לך את הדמעות"
כבר חודשיים שהתפקיד העיקרי של סער בבית האח הגדול הוא לנגב לאיילה את הדמעות, גם אם הוא זה שבדיעבד גורם להן. החיבור שלו עם שלמה ארצי, סמל הגבריות הישראלית, שהיא גם רגישה וגם מחוספסת, הוא חיבור טבעי.

הילה איפרגן ושמעון בוסקילה - "הייתי בגן עדן"
גם אם הילה לא מראה את זה כלפי חוץ - הלב שלה פצוע. אמא חד-הורית, שהשאירה מאחורה תינוקת בת פחות משנה, מאוהבת באלירז ואוכל את הלב על הדברים שאמרה על פותנה. בקיצור, המשפט "פתאום נפלתי לבד לאדמה" תפור עליה. שידכנו אליה את שמעון בוסקילה, שהלחין את השיר הזה עבור שרית חדד וגם הקליט אותו בעצמו.

ההומור העצמי של איילה

איילה רשף ואפרים שמירנכון את יפה
לאיילה יש מודעות עצמית, וגם הומור עצמי, ובזכות שני אלה היא יכולה להשתלב נהדר בשיר שכתב אפרים שמיר על ירדנה ארזי היפהפייה, בתקופה שבה היה מאוהב בה. כי איילה היא היחידה שיודעת, שאף על פי יופיה המשגע, היא לא תדע אהבה אמיתית, לפחות לא בתוך בית האח הגדול.

אין תמונה
עם ארז. שרית חדד

עדנה קנטי ונורית גלרון אחרינו המבול
שיר המחאה הקלאסי של השמאל הישראלי מתקופת האינתיפאדה הראשונה, מתלבש על עדנה כמו מפגין על שוטר או חייל בהפגנה בבילעין. אנחנו לא נוקטים עמדה פוליטית ויש לנו הרגשה שגם נורית גלרון היתה מעדיפה בשלב הזה לתת לעדנה לשיר את רוב המילים.

גואל פינטו ויהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי
גואל שרד את ההדחה האחרונה, ונשאר כמושך העיקרי בחוטים בתוך הבית, לפחות עד שתומר יתחיל למשוך ברצינות בחוטים של המחנה היריב. אבל למרות הכוח שצבר, גואל עדיין צמא לאהבה. בשבוע בו יהודה פוליקר מוציא שיר חדש הגיע הזמן לחזור לשיר הנושא מאלבומו הקודם, שיש לנו הרגשה שגואל יזדהה איתו.

מה אלירז לא יודע

ארז דה דרזנר ושרית חדד - כשהלב בוכה ("שמע ישראל")
ארז הוכיח לכולנו שגם מי ששומע פחות טוב מאחרים יכול להסתדר נהדר ושגם הלב שלו בוכה, הנשמה שלו זועקת והתפילה הקטנה שלו (לאח הגדול? לאסי עזר?) חותכת את הדממה. מרגש.

אלירז שדה וטיפקס - עוד שבת
לדעתנו הכנה אלירז בדרך הבטוחה לגמר, לא הדחות ולא נעליים. בשבילו שבת של הדחה היא "עוד שבת" שאפילו "עברה בשקט". אנחנו יודעים שהוא מתוח, אבל הוא לא יודע את מה שאנחנו שמחוץ לבית יודעים.

רצועת בונוס:
מעיין חודד וריטה - חיה לי מיום ליום
חודדה, בואו נודה, לא כל כך יפה, וכבר לא בת 16, אבל היא יודעת לא מעט על העולם הזה. זה הזמן לתת לתמיר גל קצת לנוח ולחפש דואט עם זמרת שיותר קרובה למיינסטרים, ריטה למשל.