לפני חודש בדיוק, ב-11 ביוני, שרו לבנה "זוהרים" גוגמן ודנה רן, דיירות בית "האח הגדול", את השיר "אם אשכחך ירושלים" של הזמר החרדי בן סנוף, ששמח אז מאוד לשמוע על כך, הודה להן מקרב לב על המחווה, והבטיח לעשות מנוי לערוץ 20, שכידוע משדר מה קורה בבית "האח הגדול" מסביב לשעון.

גם הבוקר שרו בבית "האח הגדול" את השיר "אם אשכחך ירושלים", כשלבנה, טהוניה וביז'ו עשו זאת יחד - לבנה, כאמור, בפעם השנייה.

ביז'ו סיפר על ההיכרות שלו עם בן סנוף, שלדבריו "החל את הקריירה לפני 7 שנים והיה לוקח בין אלף ל-1500 שקל להופעה והיום לוקח 15 אלף. חשבתי שהוא עם זקן, אבל הוא מצטלם עם הרקדניות".

אבי "לד זפלין" לוי תהה על השם "בן סנוף" וניסה לברר מה מקור השם ומאיזו עדה הוא - אבל ביז'ו לא ידע את התשובה. "אשתי מתה עליו", סיכם ביז'ו את הדיון בחיוך אופייני.

סנוף: "אלה 'הימים הנוראים'. שיזהרו בפה, כי דברים יכולים להתממש"

בן סנוף (צילום: יניב סלע)
"אנשים התקשרו ופתחתי טלוויזיה". בן סנוף | צילום: יניב סלע

-בן סנוף, שוב אתה מככב בבית הכי מדובר במדינה.
"
כיף לפתוח את הטלוויזיה מטלפונים של אנשים ולשים ערוץ 20, הבטחתי שאני אעשה מנוי, לא? אומנם לא יוצא לי לצפות בזה באופן סדיר, אבל כשמצלצלים אליי ואומרים לי לפתוח אני ישר קם לטלוויזיה, זה כיף גדול".

-מה התחושה שלך?
"מאוד התרגשתי לשמוע שדיברו עליי טובות בבית 'האח הגדול' הלוואי שתמיד אשאיר רושם טוב. אני אוהב אתכם וכל יהודי בעם ישראל".

-כאדם מאמין, יש לך מסר מיוחד לדיירים לקראת ט' באב?
"אנחנו נמצאים כעת ארבעה ימים לחודש אב, לקראת תשעה באב, בתקופה שבה הדיירים צריכים להיזהר מכל משמר. הימים האלו נקראים 'ימים נוראים' וצריך להקפיד אחד על השני, להיזהר כשנכנסים לבריכה, לא לאכול בשר ולהיות מאד זהירים בפה, כי דברים יכולים להתממש, אז רק לברך ולא לקלל".

>> דודו אהרון וג'ולייטה מהירים ועצבניים