אחרי חצי עונה שבה היא שרה את "מחרוזת אבביי", מתברר שלבנה "זוהרים" גוגמן מכירה יותר משיר אחד של מאור אדרי. אתמול בערב התחברה לבנה ל"לב קבור", להיט הפריצה של אדרי (ששר אותו במקור עם חנן ילד הפלא).

לבנה סובבה את השיר ליוון הפרטי שלה, כמי שנשבר לה הלב מאהבתה של אישה אחרת: "את הלב של לבנה עמוק עמוק את קוברת", היא שרה, מה שעשוי להתפרש אצל חלק מהעוקבים אחרי התוכנית כפנייה כלשהי לטהנויה, שלבנה הודתה בעבר שהיא נדלקה עליה.  בהמשך היא הוסיפה עוד כמה מילים אישיות: "ד"ש לאמא, ד"ש לאבא", והשירה שלה סחפה גם את ביז'ו שהצטרף בזמזום ואת טהוניה שהכירה את המילים.

כזכור, גם בעונה שעברה של "האח הגדול" שרו דיירי הבית את הלהיט "לב קבור" של מאור אדרי - בעיקר קותי ודודו קפרא. אביבית בר-זוהר סיפרה שהיא מעריצה שלו, והאקס שלה אביב ביקש מ"האח הגדול" להכניס את אדרי לשיר בתוך הבית.

בהמשך לבנה וטהוניה לימדו את איתי וול, מהדיירים החדשים, לשיר את "זה שובר לב של גבר" של עופר לוי - עוד קלאסיקת דיכאון מתוקה. וכשאיתי שר, כידוע, הגמגום שלו נפסק.

אגב, מאור אדרי הכריז היום שכל הכרטיסים למופע שלו באמפי קיסריה בעוד יומיים (חמישי) - אזלו. המופע יועבר שידור חי בערוץ 24 וכאן ב-mako.

>> מאור אדרי בראיון לחדשות 2: "מיו טיוב לקיסריה"; אוקטובר 2011: מאור אדרי מתגלה ב-mako