אין תמונה
"אנחנו לא כמו זהבה בן ואתי לוי". שירן ורינת גיטר

התאומות רינת ושירן גיטר רק יצאו מבית האח הגדול וכבר חושפות את השאיפות שלהן בתחום הקריירה המוזיקלית. מגיל קטן רצינו להיות זמרות, או להיות בתחום המשחק", אומרת רינת. "הופענו במחזות זמר כמו 'מוכרת הגפרורים הקטנה' בחוג כזה ושם שרנו, הופענו עם זה בתאטרון רמת-גן. הבנו שאנחנו גם בתחום השירה עוד מגיל קטן. עכשיו אנחנו רוצות להניף את זה יותר".
שירן: "להנחות תוכנית יחד".
רינת: "אנחנו שרות מזרחית, מאיה בוסקילה, זה הסגנון, ובמזרחית גם שירים ישנים. עפרה חזה, כל מיני. היום אנחנו הכי אוהבות את רינת בר ודודו אהרון".
שירן: "ורגב הוד".
רינת: "מאוד אוהבות את השיר 'מלאכים בוכים בשמיים' של רינת בר. זה שיר שליוה אותנו הרבה זמן, מאז שהוא יצא, כל הזמן אנחנו שרות אותו, התחברנו אליו מאוד".

"היינו בהפלגה עם דודו אהרון, הבנו שהוא רוצה לפגוש אותנו"

-אתן מכירות אישית את רינת בר?
"לא אבל נשמח להכיר. אנחנו מכירות את ליאור נרקיס, שפגשנו אתמול בערב, רגב הוד פגש אותנו ברדיו ואנחנו בקשר טלפוני איתו. עם דודו אהרון היינו בהפלגה, איתו ועם ההורים שלו. עכשיו הוא בצילומים של האח הגדול של הזמרים המזרחיים בלוס אנג'לס ולפי מה שהבנתי דיברו איתו עלינו והוא רוצה לראות אותנו כשהוא ייצא".

-קיבלתם פניות ממפיקים?
רינת: "פנה אלינו המפיק המוזיקלי אלי יונה. התקשרו עוד המון, אבל  לא רשמתי טלפונים, זה הטעות. בגדול רוצים להפיק לנו דיסק, אלבום. היינו אצל ניר סביליה, שניסה לקשר אותנו עם אנשים שיכולים להניף אותנו, הוא מנסה. כדאי שאני אתחיל לרשום את הטלפונים".

-איך את מדמיינת את האלבום?
רינת: "אלבום דואטים, קופצני כיפי".
שירן: "קצת עצוב לפעמים".
רינת:
"עם שירים שיכתבו לנו, אנחנו לא כותבות, רק שרות. יש את אבירן, שכתב את השיר שלנו 'שיר התאומות' כשהיינו בתוך הבית. יש לו את השיר 'קום בן אדם צא לעולם'".
שירן
: "אחד בשם ליאור רוצה לקשר אותנו למי שהלחינה את השיר של שלומי שבת 'שתדעי', שהיא תלחין לנו שירים".
רינת: יש לנו ברפרטואר כבר את 'מלאכים', 'שיר התאומות', 'בנדידו'. באולפן השקוף של ערוץ 24 שרנו שירים של דודו אהרון 'אהבה ללא גבולות' ו'תגידו לה'".

"אנחנו מתארחות במקומות שמזמינים אותנו"

-יש לכן כבר הופעות?
"אנחנו מתארחות במקומות שמזמינים אותנו. הולכות למסיבות, השקות ואירועים, מזמינים אותנו לבתי מלון. עכשיו אנחנו בדרך לשיר את 'מלאכים בשמיים' אצל חבר של דוד שלנו באחוזת טל".

-אתן מרגישות שיש לכן סיכוי בג'ונגל הזה?
"אנחנו מקוות, בעזרת השם, אמן, מנסות כמה שיותר. קיבלנו הצעה להשתתף בקליפ עם אלי לוזון, אבל זה לא מה שאנחנו מחפשות. שנה מהיום יהיה לנו דיסק ביד, אמן, בעזרת השם. החלום זה כל התחום - שירה, משחק".

-מי משתיכן זמרת יותר טובה?
"שתינו. אין לנו דבר כזה. שתינו שרות, אין לנו משהו אחר".

-כמו מי הייתן הכי רוצות להיות?
"כמו התאומות אולסן, אבל הן לא שרות, זה בעייתי".

"כוכב נולד לא מתאים, אנחנו כבר רוצות לפרוץ"

-אולי תלכו לאודישנים לכוכב נולד?
"עדיין לא, אני לא יודעת אם זה מתאים לנו. זה אנשים שבוחנים אותנו. אנחנו רוצות כבר לפרוץ, לעבור את השלבים האלה. אנחנו צריכות להיכנס לתעשייהואנחנו לא יודעות איך אנחנו מגיעות לזה. אנחנו נשמח לעבוד עם מנהל אישי, אבל איך מגיעות לזה אנחנו לא יודעות".

-מה דעתכן על שני יצהרי, אתי ביטון, ג'ולייטה?
"שכל אחת תהיה מה שהיא רוצה. אנחנו שתיים, זה סוג של גימיק ועדיין לא פרצו תאומות, חוץ מאתי לוי וזהבה בן, שהן לא ביחד. אנחנו ממש לא רוצות להיות כמוהן. הן לא כמונו, ביחד. אין להן חיבור כמו שלנו יש והן ממש לא זהות, אנחנו כן זהות".

-ואם לא תצליחו במוזיקה?
"עדיין לא חשבנו על זה. אנחנו בנות 21 פלוס, אנחנו עוד צעירות, יש עוד זמן. אנחנו עכשיו רק סוללות את הדרך ובסוף תראה שהמלאכים ישמחו בשמיים, הם שומרים עלינו".

>> הראפ החדש של ג'קי: "התחת שלי במים (השיר של הביוקר)"