ג'י שמש
אם יש לך שמש. ג'י הודחה | צילום:

אחרי שבוע סוער שכלל פרידה מהחודדות, נשיקה בין איילה וסער והדחה דרמטית של ג'י, השבוע הקרוב ילך, כנראה, לכיוון המאבק על תפקיד "ראש הבית". עם כל כך הרבה דרמות, חשוב לפתוח את הבקרים ברוח טובה.

לכן אנחנו ממליצים על השירים שיפתחו לדיירים את הבוקר הכי טוב שאפשר. וכן, אנחנו עדיין קוראים את מה שיש לכם לומר בטוקבקים. ולא, אנחנו עדיין לא משפיעים על הבחירות של ה"אח הגדול". אבל בכל זאת, אם זה היה תלוי בנו, כך היו משכימים קום הדיירים השבוע. ומעבר לכך? נא להתנהג בהתאם.

אבל רגע לפני שנתחיל: קבלו ממתק בדמות מעיין חודדה שרה את "Love Boy" של דנה אינטרנשיונל.

שני

Bangles- Manic monday
שוב הגיע יום שני. בעקבות ההדחה הדרמטית של ג'י היום הזה בטח יהיה יום משוגע, לא כל שכן, כשבפני הדיירים עומדת משימה לבחור את "ראש הבית". אולי השיר של הבאנגלס, שאתם הגולשים המלצתם עליו, יצליח להרגיע קצת את הדיירים ולהכניס את היום הזה לפרופורציות.

שלישי

אייל גולן - ג'ונגל
אתם ביקשתם בטוקבקים את אייל גולן, ואנחנו בוחרים את ג'ונגל, בגלל שביום צפוי להגיע המאבק על "ראש הבית" לשיאו. חוץ מזה, איך אפשר להישאר אדישים להדחה של מעיין חודדה, לתעלולי הלילה של אביב, למסיבות הפרועות ולנשיקות הלחות. בית האח הגדול נראה לפעמים כמו ג'ונגל אמיתי.

וגם קבלו בונוס: הדיירים במחרוזת שירי אייל גולן.

אמת או חובה
הנשיקה שהלכה לאיבוד בג'ונגל

רביעי

Frente! - Bizarre Love Triangle
הגיע הזמן להתייחס למשולש הרומנטי של הבית. ולא, אנחנו לא מדברים על סער, איילה והחברה שבחוץ, אלא למשולש של אביב, סער ואיילה אחרי הנשיקה של סער ואיילה, היינו מצפים שהדברים יהיו ברורים יותר, אבל מסתבר שממשולשים לא נפטרים כך כך מהר.

חמישי

מתי כספי - לא טוב היות האדם לבדו
לפני שבוע חגג מתי כספי, הגאון המוזיקלי, יום הולדת 60, ואתמול גם הוציא שיר חדש. סיבה טובה לפתוח את אחד הבקרים עם שיר שלו. בחרנו במיוחד שיר שאולי יעודד את הדיירים שבמילא תקועים יחדיו 24/7.

שישי

בנזין - יום שישי את יודעת
שיר שישי קלאסי לסיכום השבוע ולעידוד מצב הרוח. גם אם לפעמים נדמה שכל הימים בבית האח גדול עוברים אותו דבר, שיר כזה על הבוקר מיד יעורר בבית את מצב הרוח הנכון.

שבת

שושנה דמארי - אור
לכבוד נר ראשון של חנוכה "אור" של שושנה דמארי יפתח את הבוקר באופן מושלם ויכניס את הדיירים לאווירת החג. זה גם הזמן לנצל את מאפייני החנוכה ולהתפלל לנס, שימנע מהדיירים להיות מודחים ביום המחרת. שיהיה חג שמח!

ראשון

אבטיפוס - בוקר טוב עולם
השקט שלפני הסערה או הבוקר שלפני ההדחה. קראו לזה איך שתרצו. בבוקר כזה טעון צריך שיר שיעיר את הדיירים לבוקר טוב. השיר של אבטיפוס הוא הפתיחה המושלמת לבוקר, מעודד וממריץ שיר שכיף לקום איתו.

לשירי הבוקר מהשבוע שעבר.