זהבה בן, מהזמרות המוכשרות בארץ, צפתה אתמול בביצוע של מורן מזוז וראם כהן לשיר "זמר שלוש התשובות", אותו ביצעה לראשונה באוסף "עבודה עברית", בעיבוד של ברי סחרוף. הביצוע המקורי, עוד לפני בן, שייך לזמרת הותיקה רבקה זהר.

"צריך המון אומץ לשיר את השיר הזה", אומרת זהבה בן, "הוא עם המון רגש, חודר, זה שיר קשה במילים, אבל בשירים כאלה, בבלדות, אני אלופה, אז אין לי בעיה".

"בעיני זה לא שיר לדואט", אמרה בן על הביצוע של מזוז וכהן. "זה שיר מרגש, שיר שצריך לשיר אותו לבד, למרות שהוא (ראם) עשה שם קולות יפים מתחת והוא עשה קול ב' מאוד יפה. הוא ענק, אין הוא מרגש, אבל אני חושבת שהשיר הזה הרבה יותר מתאים למורן סולו. "בכלל, היא מרגשת", אומרת זהבה בן על מורן מזוז, "היא מרגשת ומדהימה, זה ישב עליה פצצה".

על השופטת דנה אינטרנשיונל אמרה זהבה: "דנה חידשה את 'זמר שלוש התשובות' לפני. גם היא זמרת מרגשת, בכלל היא מדהימה, היא 'דיווה'".

למתמודדים ב"כוכב נולד, מייעצת בן: "צריך הרבה סבלנות, המון סבלנות, מי שיש לו אהבה באמת אמיתית למוזיקה אז שימשיך וגם אם יש טעויות וירידות, אז לא משנה".

"אני לא יודעת אם אני הייתי הולכת לכוכב נולד, אבל אם הבן שלי ירצה להיות זמר, הייתי מעדיפה שיעשה את זה כמוני, בכוחות עצמו, בלי שום עזרה מבחוץ".

עוד במוזיקה:

הראל סקעת הוציא את הקליפ "בואי היום"

דור דניאל מארח את הראל סקעת בהופעה - גלריית תמונות

מכירת כרטיסים להופעה של לאונרד כהן למעריצים מחו"ל בלבד תחל ביום שישי

נינט, עלמה זהר ושלומי סרנגה בחזרות לערב לזכרו של מאיר אריאל ז"ל

ביקורת מופע: להקת המטאל נוורמור במועדון התאטרון

יאיר בר מחדש את "אם כבר" של "היהודים" בביצוע מסולסל

U2 אכלו אותה ודווקא בעיר הולדתם דבלין

צמד "עופרין" מוציאים רמיקס חדש לקראת הגעתם לארץ