שנות ה-90 חזרו אלינו ובגדול והביאו איתן את פרטי הלבוש שכולנו אהבנו אז ואוהבים יותר היום. טייצים בצבעי נאון וחולצות בטן כבר הפכו לפריטים שאנחנו לא יכולים לדמיין את הארון שלנו בלעדיהם ועכשיו הגיע הזמן להודות ל-Reebok שמחזירים אלינו גם את נעלי Aztrek האהובות והטובות.

נעלי Aztrek כבשו את העולם בסערה בשנות ה-90 בזכות העיצוב הייחודי שלהן. סוליה עבה במיוחד, שילוב של צבעי ורוד, כחול וסגול יחד עם נוחות ושיק מזהיר סללו לנעליים את ההצלחה אז, והנה הן חוזרות לכבוש אותנו בסערה שנית. הפעם, מצטרפת לחגיגה הזאת הזמרת והראפרית קארדי בי. כמו נעלי Aztrek, גם היא הגיעה לעולם אי שם בשנות ה-90, וכמוהן בדיוק עשתה זאת באופן ייחודי ששמור רק לה ובשיק שרק היא יודעת איך להחזיק.

קארדי בי סללה את דרכה באופנים בלתי מובנים מאליהם. מנערה שהתגייסה בתחילה לכנופיית נוער בברונקס שבניו יורק, היא העפילה אל פנתיאון המוזיקה בדרכים עקלקלות ולבסוף, בעזרת סרטוני הרשת שלה שפורסמו והפכו ויראליים להחריד, הפכה לבסוף לאישה חזקה ומשפיעה, לזמרת זוכת גראמי ולאייקון תרבותי ואופנתי שלא הולך להיעלם מעינינו בטווח הזמן הנראה לעין. בדיוק כמו נעלי Aztrek שנולדו בשנות ה-90 וכאן להישאר.

Reebok מזמינה אותנו ליהנות משיתוף פעולה נוסף וייחודי בדמות פלייליסט ממותג העונה לשם "הצלילים העתידיים של Reebok" בשיתוף Spotify. ומה זה אומר? שימו אוזניות וכנסו לווייב של שנות ה-90 שמשלב בין היפ-הופ לדאנס. חוץ מהמוזיקה המשובחת של קארדי בי, אפשר ליהנות גם מהצלילים של Future , Ariana Grande, Calvine Harris ועוד. על הקאבר של הפלייליסט  תוכלו למצוא את קארדי בי עצמה - נשית, עוצמתית ונדירה, בנעלי Aztrek, ומדגימה איך ילידי שנות ה-90 עושים זה נכון ובלי להתנצל על הדרך שלהם אל הטופ.

>> האזינו לפלייליסט של Reebok

רוצים להתרשם בעצמכם מנעלי ה-Aztrek ודגמים אהובים נוספים? החל מיום חמישי הקרוב (18/4 משעה 16:00), תיפתח בקומת הכניסה של דיזינגוף סנטר (בניין A) חנות הקונספט הראשונה מסוגה בארץ - Reebok Classic. מוזמנים!